bugün

mamoş'un ölümünden sonra türkiye'nin asla kaldıramayacağı olay.

18 ocak 2011'de yayınlanacak bölümde ölecekmiş. senaristlerle konuştum haberler kötü...
oha öldürmesinler osmanı ya. osman ölürse izlenmez o dizi.
bütün öyle bir geçer zaman ki izleyicilerinin isyan etmesine sebep olacaktır. bunu senaristler de bildiği için böyle bir saçmalık yapmazlar zaten.
olayı osman anlattığı için biraz zor olacak durumdur. ha şimdiki haline gelip kafasına biri sıkarsa bilemeyiz tabi.

(bkz: einstein)
tövbe estağfirullah...
olurmu hiç öyle şey. türkiye kaldırmaz bunu. ekonomik kriz falan patlak verir alimallah.
olmayacak durumdur. osman koca adam olmuş hayatını anlatıyor, nasıl ölsün amk.
dört gözle beklediğim durum. nefret ediyorum lavuktan yahu. nası seviyor herkes anlamadım gitti. duygu sömürüsü aracı olarak görüyorum o rolü. çocukla bir derdim yok tabi. çocuk ufak tefek, şeker mi şeker bir velet. ama amma kullandılar yahu çocuğu. sabi sübyan daha.
senarist olsam sırf "bir dizi karakterinin ölümüyle kaç kişiyi ağlatabiliyorum" sorusunun cevabı için öldürürdüm şerefsizim.
dizinin öğrendiğim sonuna göre ölse daha az üzülebilirdi izleyici kitlesi. sanki daha çok üzülecekleri bir son bekliyor onları.
acaba mı dedirtti. ben demiştim bugün ölecek diye...
sabri nin frikikten gol atma olasılığı ile eşdeğer bir olasılıktır.
an itibariyle olması muhtemel hadisedir.
gözlerim doldu, osmanı oğlum gibi benimsemiştim, evlat acısı oturdu yüreeme.
osmanın .mına koyyim sana bişey olmasın.
orospunun bedduası tutar diye boşuna dememişler.
(bkz: o ölürse dizi biter)
ölsünde kurtulalım osmanın her adımını facebook'a yazan genç kızların statuslerini görmekten.

edit : Nasıl yani? Eksi mi? Bunlardan hoşnut olanlar mı var?
ratinglerde ciddi düşüş yaşanacağı için, imkansız bir hadisedir. yani umarım
ne göz varmış Ali kaptanda... geminin boş halini bile gördü ama osmanın gittiğini göremedi şuursuz.
osman dizide geçmişini anlatıyor ne ölmesidir!!!

sakin olun paniklemeyin.
gerçekleşemeyecek durumdur.kızlar ağlamasın boşuna.adam zaten hikayeyi anlatıyor nası ölsün ?
haftaya öğreniriz cevabını.
ilk önce o şıllık Caroline'e ve Ali'ye en içten ettiğim küfürleri yolluyorum. Sen nasıl çocuğa 2 dakika sahip çıkamazsın. Osman'da ölmez anlatıcı o. Dram dizisi olduğundan acı çeker. En yakın zamanda Good side'ın kazanması ve Ali'nin Caroline'e baya bi zaman geçirtmesi! dileğiyle...
altın yumurtlayan horoz kesilmez...
ne ölmesi? hikayeyi zaten o anlatıyor. Adı osman, o zamanlar 6 yaşındaydı. *