bugün

En güzel yeri gözleridir.
Bir de 1.55 olan boyunu olduğu gibi internete veriyor, birileri gibi 5 hatta 10 santim ekletmiyor.
Güzel kadın.
fiziksel anlamda kendisini ekranlarda güzel yapan tek şey gözlerinin rengi olan oyuncu.

gözleri kahverengi olsaydı yapımcıların, cast ajanlarının arkasından koşacağını sanmıyorum.
Müslümansa yahudiyle evlenerek günaha girmiştir.
ağlarken normalde olduğundan daha güzel olan kadın.
hafif baygın bakışlarıyla kendine has bir havası olan oyuncu.
en fazla 1 yıl sonra boşanacaklarına bahse gireceğim oyuncu. can bonomo hiç evlilik aDAMI DEĞiL GiBi GELiYOR BANA. sürekli başka kadınlarla boy boy fotoğrafları magazin haberlerinde yer alır yakın zamanda.
can bonomo ile nişanlanmış.

görsel
kameraları görünce Can Bonomo’nun dudaklarına yapıştı!

görsel

detaylı bilgi;

http://www.posta.com.tr/o...-fotograflihaberi-1367343
Kuzey güney zamanından tanıyorum. Güzel kız ayrıca çekici. Oyunculuk yeteneğini bilemem ama kendi segmentinde Hazal kaya var ve bence ondan daha iyi oyuncu.
Gelecek vaad eden kadın oyunculardan. Kalp atışı sırf onun için izlenebilir.
Gözleri renkli olmasa ne güzel zannedilir, ne dizilerde oynar.
aynada farklı bir tipe bürünen kişilik.
mimik yapmasına gerek olmayan zaten gözleriyle tüm duyguyu veren oyuncu. insanların güzellik standartlarına uymadığı için kaliteli oyuncu olmadığı iddia edilen yetenek abidesi.
(bkz: çirkin)
Yüzünde bi yamukluk var.
Oyunculugu da iyi degil ne yapıyor da oynatıyorlar ilginć.
Bi de bunu kıvanç tatlıtuģ la oynattılar oha artık yani göz var nizam var.
kuzey güney dizisinin cemre´sidir kendisi. benimtürk dizi tarihinde seyrettiğim tek dizi de o´dur. güzel midir- valla ben almanya´da yaşayan birisi olarak, mavi göz olayının dibine vurmuş vaziyette olduğum için, bence vasat bir güzelliktir- ancak iyice bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim.
ne oynarsa oynasın 'ayy cemree' ile anılacak.

ayrıca mezun olduğum cemberlitas Anadolu Lisesi, o zamanki adıyla cemberlitas kız lisesinden ikiziyle beraber mezun olmuştur. Bu gereksiz bilgiyi sizle paylaşmak istedim.
görsel

(bkz: işte o göz)
Güzelliği biraz propaganda gibi duran kadın.
Gözlerinden başka bi olayı yok sankim.
Allah bi goz vermis sonra butun alt yapiyi ona gore dizsyn etmis . O yuzden gozlere bakip gerisine fokuslanmadan devam ediyosunuz . En son bonomoyla cikan haberleriyse sasirtmis acwp daha iyi bir kulvari haketmiyormu diye dusundurmustur.
Allah bi goz vermis sonra butun alt yapiyi ona gore dizsyn etmis . O yuzden gozlere bakip gerisine fokuslanmadan devam ediyosunuz . En son bonomoyla cikan haberleriyse sasirtmis acwp daha iyi bir kulvari haketmiyormu diye dusundurmustur
Kadın oyuncu beyler dağılın.diziyi o ayakta tutuyor.

Manken oyuncu değil harbi oyuncu.

Ekran önünde karakteri çok iyi yansıtıyor.
kendisini oyunculuk anlaminda epey gelistirmis.
güzelligine gelecek olursak zaten güzeldi ama üzerine eklenmis gibi geldi. kuzey güney zamanindan daha alimli gözüküyor. o nasil güzel gözdür beni bile delip gececek sandim.
Cok begeniyorum.
beyefendiler bu görsel sölenin tadini cikarmali.
BiZim için Cemre dir ve sonsuza kadar da öyle kalacaktır .
iticilikte mastır yapmış oyuncumsu.. mimiksiz, donuk bir oyuncu..
fahriye evcen bir, öykü karayel iki, al birini vur ötekine ikisinin de oyunculuğu vasatın çok çok altında berbat.