bugün

şifre olayının fiyasko olduğunu bilen halktır.sınavı şifreleyen kişinin basına şifreli kitapçığı vermeyeceği ortada değil mi zaten?
bunun tersini bana kanıtlayabilen varsa oyumu chp ye vericem.

ayrıca ali demir in çalıştırdığı adamların hepsine güvenmiş olmasını da kınıyorum.
akp'nin bel kemiğini oluşturan halk, gerçi onlar başbakan ve ösym kabul etse de zaten şifre olduğuna da inanmazlar. bi kere tatmin oldular mı bu kanuda kafa yormaya gerek görmezler.

ama şansımız şu ki bu topluluk küçük bir azınlık ve çoğunluk ne bunu unuttu ne de bu konuda tatmin oldu. bununla beraber pek çok başka şeyi de unutmadı bu halk. bu yüzden 12 sinde tokadı yiyince akp'nin aklı başına gelir diye umuyorum.
unutmalara alışıktır. bu millet daha önemli şeyleri de kısa sürede unutmuştur. şifre neymiş efendim.
(bkz: koyun)
(bkz: aziz nesin)
senelerdir ülkeye kaos ortamına sokan derin devleti saniyesinde unutan halkla aynı halktır.

yıllarca bu sınavın hakkı ile yapıldığını mı söylüyorsunuz. bunu söylüyorsanız kusura bakmayan ama bir mal kadar değeriniz olmaz insanlık içinde.
bu halk ata sını unutmuş. şifre dediğin nedirki?
normaldir millet dün ne yediğini unutuyor neden mi o kadar dizinin özetini akılda tutmak zekayı yavaşlatıyor...
bunu diyen yazara öss şifresi mi o ne ola ki diyecek olan kitledir. azımsanmayacak kadar çoktur türkiye'de.
gündem değiştirme çabalarını bir sonucudur. başarıya ulaşmıştır bu çabalar.
mavi marmara saldırısını da 1 ayda unutan halktır. biz alıştık bunlara.
demokrasi yalanlarıyla ecdadına bu ülkeyi kurtuluş savaşında 'gayri müslüm'lerden kurtaran özgürlüğünü veren kahramanlara dil uzatanların koyunu olan halktır. güdülsünler şimdilik bakalım.
türk milleti asildir, türk milleti çalkışkandır...

hayır efendim türkiye halkı cahildir,türkiye halkı 1960 askeri darbesinde, 1971 askeri darbesinde, 1980 askeri darbesinde ve 28 subat askeri darbesinde kuzulaştırılmıştır cahil bırakılmıştır, türkiye halkı balık hafızalıdır, türkiye halkı açtır, işsizdir... gündemi bir iki olayla karıştırıp türkiye halkının kafasını karıştıran bizden değildir efendim...
öss şifresi diyerek siyasi rant sağlayamayan eziklerin feryadı.

hatırlayın oğlum hadi oğlum ya hatırla ya hatırla diyorum sana hatırlasana arkadaş.
bu halk neleri unutmadı ki.
daha da çok unutacak gibi görünüyor.
ölü toprağı mı serpildi üzerlerine nedir?
her olayın gösterildiği gibi olduğuna inanan, gereksizce yapılan abartmalara kanan , unutturulmak istenince de her şeye göz yuman, yutan halktır aynı zamanda.
(bkz: koyun keçi davar)
oy veren çokça bir kısmı meeee diye ses çıkarır.
güncel Önemli Başlıklar