bugün

tez kellesi uçurula fermanına sebebiyet veren tip.
her zaman, her yerde bulunan tiplerdir. başlığı yukarı çekerek ne yaptığını farketmeyen tip de onların arasındadır muhtemelen. bazen gerekli olan kişilerdir.
(bkz: öss ye 2 gün kaldı)
(bkz: test kitabı alacam anne para ver)
(bkz: öss girecek bana)
(bkz: slow motion)
tipitiptir zaten o kişi, inektir.
arkadaş olunulmaması gerekilen tiplerdir, sabırla geriye doğru saymalarıyla bilinirler, böbürlenerek söylerler sonra herkesin "aaahwww" şekli tavırlarıyla karşılaşırlar. dövülesidirler, sistemin kötü olmasının başka bir sebebi gibidirler.
(bkz: öss ye 1 gün kaldı)
(bkz: sanırım oturdunuz üstüne)
(bkz: vazelin lazım mı aga)
öss ye x gün kaldı.
x doğal sayı olmak üzere
x > 0 ve X < 2 ise x kaçtır?
diye devam ediyorsa sıyırmış tiptir.
- hacım öss'ye x gün kaldı
+ yok yok x-1 gün kaldı
- neden lan?
+ bir tam günü sana ayırcam sen dur
- abi tamam ya, takıldım.
+ bende takılcam sen dur . *
kendi gerginliğinin paylaşıldıkça azalacağını düşünen tiptir. *
sıçtımının tipidir.genelde çok çalışır bu tipler, insanları kastırmayı germeyi pek severler.
ağzının üstüne yapıştıracağın tiptir. *
afedersiniz ama yavşaktır. zaten bu tür tiplerden de korkmak lazımdır. bu tiplerin aklında sınavdan alacağı yüksek puanla yapacağı boğaziçi tercihi, rakipleri üzerinde gerilim yaratarak da yükseleceği öss sıralaması vardır.

bu tiplerle karşılaştığınız anda, kendilerini mümkünse soğuk meşe odunuyla dövünüz...
yaklaşık 3-4 gündür birlikteyiz arkadaşlar. her gün bu başlığı canlandıran olaraktan.herkese başarılar.umarım hakettiğiniz alırsınız.
(bkz: öss yarınmış lan)
(bkz: neyse olum çalıştım ben)
(bkz: ben öss ye girecem o bana değil)
össnin ertesi günü -1 gün kaldı diyebilir. uzak durun.
yaz aylarında kendini boşlukta hisseder.
psikolojik sorunları olan tiptir. ayrıca şu yeni sınava dokuz ay falan kaldı sanırım.
beyin kıvrımlarının sadece bu tip esprilere yettiğini düşündüğüm insan evladıdır.
(bkz: öss ye 695 gün kaldı diye ortamı geren tip)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
zaman:x
yer:z
össye hazılanmam için babamın ısrarla dersaneye göndermesi,oradaki ortama iki ay sonra dahil olmam ve dışlanmam ama sözel bölüm olduğum için hınzırlık peşinde olmam ve en sonunda kankanı bulmak.aramızda geçen öss evresi konuşmaları

a:
-lan oğlum kasalım artık onbeş tatilde kasıyoruz.!!
b:
-tabi kasalım abi yoksa olmayacak
onbeş tatil biter son üç ay össye
a:
-abi kütüphanede ders çalışalım hadi,
b:
-ya boşver hatunlar bize bakıyor
össye iki ay
b:
-hadi cihangir merdivenlere bira içelim
a:
-yok lan mekana gidelim orda içeriz
össye onbeşgün
a:
-abi artık çalışalım ya bak edebiyata test var?
b:
-ya bu saatten sonra çalışılır mı yaa
(bkz: 3000 e bin kala)
bide facebookuna 3..., 5... yazıp noktalarlada durumun ciddiyetini gösteren hafif gizemli bi tip olmaya çalışan insan evladıdır.
zamanında bir butik dersanede 720 saat 19 dakika 20 saniye falan kaldı şeklinde bir saat olduğundan bahsedilirdi, ortamdaki herkes ultra gergin oluyormuş haliyle.
telaş yapan tiptir.
o piçler genelde zihinsel özürlü insan edalarında gülüp, kızlara utangaç bakışlar atan zırzoplardır. allah belanızı versin şerefsizler, ağız tadı bırakıyorsunuz insanda.
bu baslıgı acıp ortamı geren tip ile aynıdır.