bugün

önemli değil kaydırma yapmış. ben de 18 sene önce yapmıştım bu salak doğmuştu.
sınavdaki hoca kesin bişeyler yaptı yoksa imkansız böyle bir sonuç *
- sonuncu mu oldun oglum

+ evet baba

- bi şekilde bi derece elde ettin yine de di mi

+ aa evet

- aslan oğlum benim

+ artık bi mp3 player alırsın

- evet evet..gel şöyle..

+ baba!..ba..
sınava hair & style dergisi ile hazırlanırsan olacağı buydu.
(bkz: sahan gokbakar)
- 666 bıçak darbesiyle öldürdüm veledi, pişman değilim. firar edeyim sıra o dershane müdüründe.
keriz miyim lan ben?
ben çocuğum aslında çok zekidir.
ama hiç çalışmadı, çalışsa derece bile yapardı efendim.
+sonuncu mu oldun la kerata?*
-hea baba.isim yaptım bi nevi
+aslan oglum benim.ben biliyordum senin bir gün isim yapacagını
-estafrullah.abartma baba utanıyorum
tek suçu anket doldurmaktı. *
farkedilmemis ama yazalım dedirten baslık. oss de sonuncu olmak icin butun soruları yanlıs cevaplamak lazımdır ki bu yıl odtu universitesinden bir ogrenci bunun pesinde kosmakta bir yandan okul ogrenimine devam edip bir yandan ozel derslerle oss ye hazırlanmaktadır.sınavı nasıl gecti bilinmez ama butun soruların dogru cevaplarından emin olmalıdır ki yanlıs secenegi isaretleyebilsin. yani oss sonuncusunun babası olmak aslında boyle bir sonuc getirip rekora imza atmak varsa ucunda kotu birsey degildir. son olarak ogrencinin bunu yapmasındaki temel neden de oss sistemini protesto etmesidir.
-Baba benim oss sonuc belgem gelmedi daha,herkesin geldi nooldu acaba(inşallah daha uzun bi süre gelmez bakışı)???
-Bilmiyorum evledım gelir bugunlerde( tek kaş havada ) hah postacı geldi bak! koş kap gel bakim...
- (korkudan kıcından terlerin akması) baba bu zarf yök'ten deil bizim sanayiden gelioo ama yine de benim ismim yazio??
-Oku bakim ne diomus?
- Sayın Bodurmal Türkcan , gözterdiğiniz üstün başarı ve saygıdeger babanızın vermiş olduğu olumlu referansla sanayimizin güzide kaportacısı Kozi Kaportaya kabul edildiğinizi ve yarın sabah 7.30 da işinizin başında olmanız gerektiğini bildiririm.
Ha bu arada etinizle birlikte kemiginiz de benimmis,hazırlıklı olmaniz dileğiyle...
-Ya baba inanmıyorum bununla mı ugrastın bi de ya...
-Tabi tabi sen bi git yarin da nelerle ugrasmak zevkliymis nelerle ugrasmak sıkıcıymıs anlarsın ogulcuğum..kaybol simdi gozumun onunden,rezil ettin beni..
- e artık şansını askeriyede deneyeceksin, hayatta başarılar.
yok benim oğlum veya kızım bu sene girmedi sınava.daha yeni lise son o
önümüzdeki maçlara bakıcaz
öss uzun bir maraton
-yav kime çekmiş ki bu şerefsiz anlamadım yane(baba 85 öys sonuncusu)

(bkz: şener şen)
(bkz: dolap beygiri)
soydur ceker boktur kokar baba, sende ilk okulu 9 senede bitirmissin.
aynı bennn. bende 20 sene önce sondan dokuzuncu olmuştum oğlum beni geçmiş onunla gurur duyuyorum (bkz: ailede bi sorun var galiba)
önemli olan katılmaktı
(bkz: canı sağolsun her halde benim oğlum)
oğlumu gören var mı?
-sınav sonucuna baktınmı oğlum?
*yok daha açıklanmamış baba.
-nasıl açıklanmamış, müjdatgiller falan öğrenmiş hepsi.
*benimki yoktu valla hepsi sıfır yazıyordu baktığımda.
-bakınca haber ver.
..
-gel lan buraya keraneci... kaçma..
-çok çalıştık, çalışmamızın mükafatını aldık.
-reklamın iyisi kötüsü olmaz.
evde fırçayı bastığı oğlunu, eş dost içinde zaten çalışmadı önemli değil seneye çalışıp kazanıcak inşallah diyerekten savunur.
+babasının oğlu
-hee
çocuğum değil soyadı benzerliği.