bugün

sabahlara kadar içerek hiç bir şey düşünmeden yaz tatilinden faydalanmak . sonuç ne olursa olsun bir daha o şekilde bir yaz tatili hayaldir .
sınavın nasıl geçtiğine bağlı olarak yapılabilecek şeylerdir. kötü geçtiyse alkol ya da uyumak şiddetle tavsiye olunur. dershanelere erken kayıt yaptırmakta avantaj sağlayabilir.
bir sonraki senenin öss sınavına vakit kaybetmeden çalışmaya başlamak.
nevizade'de içmek.
tek başına tatile gitmek en iyisidir.
şayet kötü geçtiyse -ki genelde öyle oluyor, bir daha ki ö.s. sınavına hazırlanmaya hemen başlamak.
yds'ye hazırlanmak.

(bkz: bir dil öğrencisinin dramı)
sigara içmek olacaktır herhalde .
eve gelip güzel bir duştan sonra deliksiz uyumak...
dünyaca ünlü bir rock grubunun konserinde en önde headbang yapmak.
uni rock feste gitmek.**
öys ye girmek.
test kitaplarını parçalayıp sonuçlar gelene kadar tatile çıkmak.
o rahatlıkla sırf kıllık olsun diye ders çalışmak.
kitap kapağı açmamakla başlanabilir. öncelikle sakin olun ve bırakın o kitabı aldığınız yere. evet evet, yanlış duymadınız uzun süre açmayacaksınız artık onu. şimdi yavaşça televizyona yönelin ve açın, bir şey yok değil mi? neyse kapatın siz en iyisi az ileride bir bilgisayar olacak, evet tuşa basınca açılacaktır. şimdi ne istiyorsanız yapın internette, sıkıldınız değil mi? halbuse "ah bir bitse de rahat rahat dolaşsam nette" diyen sizdiniz 2 gün önce. neyse kapatın onu da en iyisi, etrafınıza bakın, birileriyle takılın bir süre. başka bulaşacak şey yok mu? etrafınıza bakın tekrar ve "bu muymuş yani postöss" diyin gönlünüzce.

(bkz: öss den sonra oluşan boşluk hissi)
(bkz: alışmamış gö te don durmaz)

not: tamam lan alışana kadar az geometri çöz eğlen, kendine gel hahah.
sınav kağıdını teslim ettilten sonra, sınıfın kapısının hemen yanındaki çöp tenekesine yönelerek kalemleri kıprıp sınav giriş kağıdı ile birlikte atmak. çok havalı. özellikle sınav iyi geçtiyse.
yok böle bişi. valla bak. yok.
eğer öss den önce sorsaydın bi sürü şey yazardım buraya. uyu derdim, gez derdim, dinlen derdim, sözlük derdim...
ama yok. olmuyor hiç biri. öyle kocaman bi boşluk bıraktı ki öss yerinde hiç biriyle dolmuyor. lanet şey!
(bkz: öss den sonra yapılmaması gerekenler).