bugün

gez, toz, ye, iç şeklinde devam eder.
kesinlikle ve kesinlikle son saniyeye kadar tekrar yapın, kitabı elinizden bırakmanız için en uygun zaman salon kapısın dan içeri girdiğiniz andır.
sınavdan hemen önce "baba keşke benim pileysteyşınım olsaydı." diye duygu sömürüsü yapmak, babanın zor durumda kalması ve alacağına söz vermesi.
bu sene soruları tubitak hazirliyormus başlığına entry girerek online rakipleri elemek.
bir dağ köyüne çekilip verilebilecek taktiklerden uzak durmak.
sabah 9 30 deneme sınavı. öğleden sonra 14.30 deneme sınavı. her birisi 3 er saat. sonra sorular kontrol. yanlışlar araştır. konulara tekrar bak.

gece istediğini yap. erken yat. ertesi gün yine aynı.

son gün kitap açma.
tempoyu değiştirmeden aynen devam etmek. yoksa bünye alışamıyor
gelecek yıl haziran'ın ikinci haftasında konuşulması gereken hadise.
son bi öylesine göz gezdirme morali bozabilecek potansiyel tehlikeli yaratıklara karşı görüşülecek çevreyi kısıtlama, olm bu sene ....oranın puanı yükselecek - olmazsa meslek yüksek okulu yazarsın diyen insan hayvanlarına prim verilmemeli. kulağını kapatıp müzik dinlenmeli.
(bkz: kıyamet günü ibadet olmaz)

gezin arkadaşım en iyi taktik budur...bi önceki gün de okey oynayın arkadaşlarla...
son hafta arkadaşlarla okeye gitmek, akşam dışarı çıkıp arkadaşlarla muhabbet etmek, stres yapmamak en önemlisi bütün hazırlıklar tamamlandığı için 3 saat sürecek olan sınavın son denemelerini en fazla 2 saate sığdırarak günde en az 3-4 denemeyle sürdürmek. * *
son hafta yan gelip yatmak, yani yat dediysek o kadar da yayma canım...heyecan yapma...stres yapma, seni fazladan gerecek,aşırı adrenalin salgılamana neden olacak şeyler yapma; kavga, seks, banti campink,(ingilizcesini bilmiyordum pardon)...neyse ne diyodum, yani sakin ol kardeşim, zaten birşeyler yapmışsan sonucunu alırsın, yok yapmamışsan, ne yapsan yersiz...yok okunmuş şeker, yok pirinç vs.
kesinlikle ve kesinlikle geçen yıllarda çıkmış soruların (özellikle bir sene öncesi)
çözülmemesi gerekmektedir.mazallah bir de kötü geçer al başına belayı.bütün konsantre biter.ben başaramıcam korkusu sarar dört bir yanınızı.sakın ha.
sınav için moda girenlerin daha çok zorlandıkları sınavdır efendim öss. sınav yokken ne yapılacaksa onu yapmak, mesela bu akşam 2006 dünya kupası maçlarını, pazarı pazartesiye bağlayan gece dallas miami nba finalinin ikinci maçını* izlemek daha yararlı olur.

(bkz: kendimden biliyorum)
sınava giderken otobüste çalışılsa bile kazanmak için yeterli gelir.
günde 5 saat olmak üzere her saatin 45 dk'sını çalışarak 5 dakikasını dinlenerek 10 dakikasını da tekrarla doldurarak çalışılmalı,beslenmeye dikkat edilmeli yalın ayakla yere basılmamalıdır. Artık bıktığınızda çalışma bırakılmalıdır,kitap okunmalı televizyondan uzaklaşılmalıdır.