bugün

yeni bir yazar adayi.
gündemi takip etmesiyle bu sayede vermiş olduğu önemli bilgileriyle ve farklı bir çizgisiyle olması zorunlu yazarımız.
her entry ı dikkatle okudugunu düşündügüm yazardır..
sectigi nickin kendisi icin fazlasiyla ironik oldugunu dusundugum yazar.*
girdiği entrylerle ahanda ne güzel bulmuş nickini dedirten yazardır.
an itibariyle nickiyle olsun imzasiyla olsun beni yarmis yazar. bundan sonra takipteyim.
son girdiği entrylerle ve açtığı başlıklarla "kafanı da al git" dedirten yazardır. bilmiyorum nereden çağrıştı...
nickine layık yazar.
ismiyle uyumlu hareket eden yazar.
(bkz: börülce kafalı)
atatürkçü gençlere bok atarak popüler olmaya çalıştığını düşündüğüm yazar*.

edit:girilen entryler gösteriyorki bu konuda başarılı olmuş yazardır.
en aydını, en çağdaşı, en süperi en en en takıntılı, mükemmelin mükemmeli olduğu iddiasına girişen ve kendilerini küçük düşüren zavallı profilin aksine kendine seçtiği nickle bazı şeylerden geçmiş, belli noktaları aşmış olduğunu düşündüğüm yazardır.
yeni atilla yayla.
olsa olsa kuyuya taş atanlardan biri...*
(bkz: tamam fazla üstüne gitmeyin)

(bkz: ezildi yavrucak)
(bkz: birinci nesil çaylak)
hem kürt hem örümcekkafalı yazar.örümcek kafalı kısmını yazmak totoloji oldu ama neyse...
yeni tanıdığım her konuda tartışılabilecek duzeyde olan ama kalitesini asla düşürmeyen. hoş sohbet cana yakın yazar.
faşistin sözlük anlamı : fikirlerini empoze etmek için güç kullanan, zor yolu seçen.

bu sözlük arkadaşımız da bu iş için her türlü engeli aşıp atlayıp, küfür dahi ediyor, sonra da diline pelesenk faşit kelimesini yapıştırıyor kime gelirse.

not: ayar amaçlı yazmadım, az aklını başına devşir, tartışıyoruz yaptığımız şey kavga değil. insanın tadını kaçırmayınız sayın yazarıdır.