bugün

zigot terk olması büyük olasılık. sorsanız kendine geçmişte yaşadığı ölümsüz aşkı unutamadıklarını söylerler ve acınacak gözlerle etraftan merhamet beklerler. bak ulan zibidi sana vereceğim tek şey avuçlarımdan yüzüne şaklayan ivmesel hareket.
evet arkadaşlar ben bu geçmişi kancayla sırtlarında saban gibi çeken öküzleri anlamıyorum yhaa. kadın seni ya aldatmış veya terk etmiş. terk etmiş derken hakkın rahmetine de karışmış olabilir. hepsi aynı kapıya çıkar. yani, yok oğlu yok ulan. hala zavallı zavallı eski sevgilisini kadınını hayal etmek ve bu yeni gelen güzel dilbere bu haksızlığı yapmak...töbe estağrullah ulan it!
sizi öpen bir insanin kimi öldürmeye çalistığını, sizi severken kimden nefret ettigini tahmin bile edemezsiniz. her aşk bir diğerinin intikamıdır çünkü..
(bkz: Şerefsizim benim aklıma gelmişti)
bir de kişisel spolier

--spoiler--
hala anlamadınız mı katilimin sizden önceki fahişeler olduğunu, ve sizlerinde bir sonraki fahişenin katili olduğunuzu.
--spoiler--

bütüt: imlatik (bi kere de doğru yaz be adam)
hayatının herhangi bir evresinde herhangi bir kadından yediği darbeyi fırsatını bulmuşken başka bir kadına iyade etmek üzere olan erkektir.
bütün iğrençliğini üzerinden kaldırdığımızda göreceğimiz şey hayal ettiği kadını gerçekten sevmiş bir erkek olduğuduğudur.
(bkz: bir diş ağrısı bir de aşk acısı)
(bkz: şerefsiz)
öptüğünü sevme şansına sahip olmayan erkektir.
muhtemelen ulaşamadığını hayal ediyordur, ona aşıktır kendine ve karşısındakine büyük yazık ediyordur.
Ya sevişirken ne olucak diye sorduğum erkektir.
öyle bir geçer zaman ki mete.
yanındaki kadın beş para etmemektedir.
gözleri kapalı öpüşen herhangi bir insandır.

(bkz: şüphe)
Ben seni en çok başka erkeklere aşık kadınlarla sevişirken özlüyorum.
(bkz: öpüşürken başka erkeği hayal eden kadın)
karaktersizdir.
monotonluktan sıkılan ve hayalinde sevgilisini aldatan erkektir. sadece öpüşmek değil, kuşun kalkmadığı her durumda ( oral, vajinal vs) bu durumu uyguladığını anlatan insanları görmek oldukça olağandır. kız ya da erkek.
(bkz: flashback) *
canım çekti.
zamanında yapmışlığımız olandır.
sevdiğine kavuşamayan erkektir. karısını öperken başkasını düşünüyorsa da bu ahlaksızlıktır.
başka kadını hayal ediyorken karşındakini niye öpüyorsun piç şeklinde soru sorulması gereken erkek.
fazla tahrik olup rezil olmamak için de yapılabilecek olandır. *
üçgendir efendim.
neyin peşindedir, bilinmez.
aysel gürel gibi bir sevgiliniz varsa öpüşürken angelina jolie hayal etmenizin pek te bir sakıncası yoktur. hatta hayal etmezseniz ayıptır. hem niye aysel gürel gibi biriyle sevgilisiniz? manyak mısınız siz?
başka kadını hayal ediyorsa gitsin başka kadınla öpüşsün denilesidir aynı zamanda da ikiyüzlü ve şerefsiz olan erkek tipidir.
öptüğü insana eksik kalmış erkektir. elinde olmayanı her zaman cazip gören erkektir. bir garip erkektir. madem istemediğindir niye öpüyorsundur, yalancısındır.
güncel Önemli Başlıklar