bugün

aralarında iyi bakteriler olduğunu unutmayınız. misal, uçuk oluşumunu engelleyen bakteriler.
saba tümer ile olacaksa 160 milyon mertebesinde olandır.
öpüşecek kimsem olmadığı için beni ırgalamayan durum. kendi bakterimle idare ediyorum. hadi hayırlısı.
Gerdek gecesi de 50 milyar dur bu sayı. Birde diğer şeyleri sayarsak baya pahalı olur.
aşk kitabının ilk cümlesidir bu önermeye cevap;

"göze almadık mı sanırsın ey insan?!"
öpüşmek eylemindeki o devasa sırrın açıklaması olan durum.

o değil de, ağzından mı öpünce acaba 80milyon birden ayaklanıyomuş ki?

görsel
Demekki ömür uzatan bakteriymiş onlar . Heryerde okumuyor muyuz öpüşmek yok söyle ömür uzatır falan diye ?
Hepimizin ağız florasında olan bakterilerdir bunlar o yüzden sorun yok önemli olan başka yerlerden bakteri bulaşmaması asıl sıkıntı odur.
Steril yaşayarak belki atıyorum bir 10 yıl daha uzun yaşayabilirsiniz ama önemli olan uzun yaşamak mı yoksa iyi yaşamak mı tartışmasında bence önemli olan mutlu yaşamak.

Bu demek degil ki kişisel hijyen onemsizdir. Hayır öyle değil tabiki ama hijyen diye diye anlık gelişen konseptlerin duygusunu oldurmemek lazım.
Ve bakteriler karşılaşır
+"Razıysan gel benimle"
-"Kızlaaaar koşun koşun bakteriler bedava götürcek bizi diğerlerine".
bu yüzdendir ki bağışıklık sistemini güçlendirir ve şifa olur. korkacak bi' şey yok. öpüşün. rahat olun.
80 milyon olduğunu nereden biliyorlar? nasıl saymışlar kim saymış? biri işi gücü bırakıp bakteri saysa 80 milyonu saymaya ömrü yetmez.

bu sorunun cevabını versinler öpüşmekten vazgeçicez...
isterse 800 milyon bakteri taşınsın vücuduna sarılıp dudaklarını hafifçe ısırarak öpüp yavaşça aşağı boyun kısmına gelerek sevdiğin kızı mutlu etmek gibisi yok.
(bkz: saymadım ki amk)
(bkz: saydın mı lan)
Canınımız saolsun.
isterse 80 tane at taşınsın, kesinlikle buna değer. Öbüşmekten bahsediyoruz olum! Uu beybi!
aldığımız nefesten veya temas ettiğimiz herhangi bir şeyden bu sayıdan daha fazlasının taşındığını tahmin ettiğim sorunsaldır. oğlum burada bile öyle tipler var ki ekranın diğer tarafından bulaştırıyorlar insana mikroplarını bakterilerini öpüşerek geçenler iyi gene *
umrumda değildir.
Öpüşülen kişinin bırakıp gitmesinden daha tehlikeli olamayacak bakteri.
Öpüşme iki taraflı olduğundan sıkıntı olmaz.
(bkz: bana giren size de girdi arkadaşlar)
(bkz: cahilim)
aşkım öpüşürken 80 milyon bakteri taşınıyormuş artık öpüşmeyelim.
Atın ölümü arpadan olsun.
saçma olan iddiadır. o 80 milyon bakteri normalde vücudunda korkmuyon da onu başka birine bulaştırınca mı korkuyon?
(bkz: ağzıma sıçayım)

o kadar bakteri turu mu varmis ta hepsi agzimda ?
güncel Önemli Başlıklar