bugün

normal bir sevgili modelidir. flört kavramını seksten ibaret görmüyordur normaldir, zaten öpüşmenin ne tür bi seksüel amaç olduğunuda anlıyabilmiş değilim tamam sevişmeyi ateşler falan ama yinede pek mantıklı değildir.

bir de opusmek yok dokunabilirsin türleri vardır bunların. onlar her türlü haltı edip sadece bakireliğini koruyup kendimi evleneceğim adama saklıyorum diyenler gibidir.
ağzı öpülesi sevgilidir,ne o öyle ya iğreenç..*
öpüşmeyi bilmeyen sevgilidir.*
diğer sevgilinin henüz sigara içmiş olmasındandır.

(bkz: kültablasıyla öpüşmek)
(bkz: kültablasıyla sevişmek)
- aşkısıı gel bir öpeyim hadii..
+ yok istemez..
- aaa neye bozuldun yavvss canımın kuşu?..
+ mehpare bak asabımı bozma 14 yıldır evliyiz gümüş yıla gireceğiz nerdeyse hala liseli gibi öpüşüyoruz başka bir icraat yok ulan!.. istemiyorum öpüşmek falan.. adam gibi sevişçeksek sevişelim..
- aa celal üstüme gelme bu konuda ben senin o bildiğin kızlardan değilim..
+ öldürürüm ben seni valla.. kızı mı kaldı lan!?..
- terbiyesiz..
webcamera karşısında kendini rahat hissetmiyor olabilir.
naz yapan sevgilidir.
o an için sarılmayı tercih eden sevgilidir.
Hikayenin sonu hakkında önemli ipucu veren sevgilidir.
bu kişi başkasının su içtiği şişeden su da içmez.
(bkz: annem goster ama elletme dedi)
sizden ayrılmayı kafasına koymuştur. geçmiş olsundur.
çok sıkılgan ya da alışık olmayan sevgili olabilir. diğer durumlarda sevgisinden şüphe duyulabilir. sarılmak istemeyen sevgili versiyonu da vardır, düşman başınadır. kesin sevmiyordur. *
öpüşmek sevgili olmanın şartı değildir, bunu bilen sevgilidir, istemiyordur belki birinin dudaklarıyla iç içe olmayı haklıdır da.
(bkz: sevgilisinin dudağını öpemeyen hiçbiryerini öpemez)
öpüşmekle vakit kaybetmek istemeyen sevgili de olabilir.
sevgilisinin başkalarıyla öpüşmesini göze alan sevgilidir. sen sevgilini doyurmazsan o da gider başka lokantaya. anladın sen onu.
erkekse; ya ağzı kokuyordur ya da öpüşmeyi beceremiyordur(bunu da hiç anlamam kursu mu var bunun fransa mı burası?köpeklerin içgüdüsel olarak yüzmeyi bilmeleri gibi birşeydir bence)
kadınsa;acaba öpüşsem hakkımda yanlış şeyler düşünür mü diyen kendini ağırdan satan bir kızcağızdır.
yol ver gitsin dir.
iffetli sevgilidir.
ne biçim sevgi-li dir !
partnerinin bol sarımsaklı işkembe çorbası içmesi durumunda, öpüşmeyi istememkte haklı olan sevgilidir.
(bkz: daha fazlasını iste)
(bkz: ateş seni çağırıyo)

çok yobaz göründü ama dayanamadım. serbest çığırdım şerefsizim*.
sevgilisine güveni oturmamış bir kızın aldığı tavırdır. günümüzde azdır. lakin artık kızlar sevgili olmadan öpüşmekte.
Ağzının ortasına vurulasıdır. *
güncel Önemli Başlıklar