bugün

beni neden böyle aşkla öpen biri yok diye anlık olarak depresyona girer ve kıskançlıkla çifte salça olan insandır.
Ben sanki geçenlerde görmüştüm öpüşen sevgilileri.
Gayet doğal bi şeydir. Çıplak insan sıçan insan nasıl görmüyorsak bunu da görmek istemiyoz. Buna rağmen ulu orta öpüşenler dayağı yer.
hiç sevilmemiş insandır.
otobüste gözümün önünde öpüşürlerse evet, parkta ücra bir köşede öpüşürlerse bana ne amk !..
ben görmüştüm sanki öpüşen sevgilileri ama insanlar çoğu şeyden rahatsız oldukları için bu durum bana da ister istemez yankı yapıyor ve biraz rahatsız olabiliyorum. ancak otobüste değil dışarıda görmüştüm sanırım.
öpüşen değil de s2şen insan görmekten rahatsız olmadığınız gün, bu topraklar yaşanabilir bir medeniyet haline gelmiş demektir.
Siktirsin arabis... oh wait. Biz daha kötüydük...
beğendiği tweet'lerin arasında "gizli, türk, ifşa, evli" gibi kelimeler barındıran içerikler olan kişiler genelde bunlardan rahatsız olur.
Öpücük sevginin şiddet halidir.

Sokakta, AVM'de ya da herhangi sosyal bir ortamda aniden gelen kısa öpüşmeler kimseyi rahatsız etmemeli. Çünkü o insanlar seviyor seviliyor, sizin gibi toplum diktelerine karşı ertelemiyor sevgilerini.

ön sevişme sayılacak uzun uzun öpüşmekten bahsetmiyorum.

Aynı insanlar, sokak ortasında karisini döven koca gördüğü zaman "karı koca arasına girilmez" diye şiddeti normalleştiren zihniyettedirler hiç şaşmaz.

Dudak dövmeye devam!
Sevilmeyen kıskanç ortadoğu toplumlarında yaygındır. Sevmez, sevilmez tek bildikleri kavga dövüş savaş nefret ve kin olduğu için rahatsız olurlar. Kadın da onlar için sevilecek değil kullanılacak bir varlıktır.

Dilediğiniz gibi öpüşünüz burası laik türkiye cumhuriyeti. Afganistan değil.
ahlak yoksunu olmayan insandir.
öpüşme var öpüşme var şimdi.
hiç sevgilim olmadığı için görünce elbette rahatsız oluyorum. gitsinler kuytu köşede ne yapıyorlarsa yapsınlar, benim gözüme sokmalarına gerek yok.
özel günlerde bir partnersiniz yoksa kutlama anlarında herkesin birbiriyle öpüşmesini beklersiniz, telefonunuza falan bakarsınız.
Rahatsız oluyoruz evet ama bağnazlıktan diil, hemen boklamayın. Bu tarz ortamlarda bireysel bulunmuş olanlar anlar.
kolay diil.
Öpüşemeyen insandır. Zamanında bunu yapamamış ya da şu an yapacak kişiyi bulamamış kişidir. insan bir zamanlar içinde var olan duyguları aktaramadığı zaman o şeye nefret duyar. Çünkü hâlâ içinde var, o yapamadı sen de yapma ister.
Gayet normal insandır. Gidin özelinizi özel yerde yaşayın kimseyi görmek zorunda değiliz. Evet.
amk ahır kiraları olmuş 5 bin. milletin birbirini yol ortasında sikmediğine dua edin siz. gerçi onu da yapıyorlar ama neyse.
sonra gider, şeyhi karısını zikerken dışarıda sırasını bekler.
evet rahatsız oluyorum.
iğrenç bir görüntü amk. tükürükler, salyalar havada uçuşuyor.

ben et görmekten hazzetmiyorum kardeşim.
kadın bacağı, götü görmek istemiyorum ve bu bana saygısızlık.
ben taşak dekoltesi giyip gezsem "aman ya özgürlük işte adam istediği dekolteyi verir" mi dersiniz yoksa sapık mı?

cevap ortada sanırım.

hemcinslerimin abazan olması, sizin amınızı, götünüzü görmeye fazlasıyla düşkün olması yaptığınız şeyin saygısızlık olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

düzgün giyinin. dini sebeplerden ya da çıplaklıktan falan değil. saygısızsınız.
oldu olacak beyaz donla gezin amk.

öpüşmek isteyen de siktirsin gitsin bu saygısızlığı diğer insanlara yapmasın.
öpüşmek illa dudaktan olmaz. yanaktan da öpüşülür.
Görmezden gelinse de, kalben kınanır ve ayıplanır.
sürü psikolejisine kapılmayan, ahlaki çöküntüye karşı duran, kendini çağ'ın dan mesul sayan insandır.
Ücrada değil istediğim yerde öpüşürüm mk kimseyi ilgilendirmiyor, rahatsız olan da kendi içinde rahatsız olmaya devam etsin..
Dudağından mı öpmüş?