bugün

arkadaş köle istiyor. vay mal vay.
(bkz: Kadınları anlamak)
asli kizim birak bu isleri.
kalk balkonu yika.
nerde o yoğurdun bolluğu.
türk kızını özetleyen kızdır. valla ben öpme dediğinde eve gidiyorum diye çıkıp karıya gidiyorum.
Bu tipler sizi sik gibi bırakıp eşine dostuna 'terketti gitti işte. Sevse gitmezdi' diye anlatırlar.
Sonra ne yılışık adam bu deyip saygını yitirdiğinde de terk edersin.

Ama o yılışık adam sen terkedince gitmeyeceği için al sana bir adli vaka daha.

Bir taciz bir tecavüz bir cinayet daha.

Erkek suçlu tabi..
Hassittiroliji.
Amma coşmuşsunuz be. Yok tecavüzmüş, oha amk.

Hanımefendi sevdiği adam için demiş bunları; hani hemen vazgeçmesin benden anlamında.

Ben bile arada bu triplere giriyorum; ben bile!* abartmayın.
köpektir yavrum o. olur mu öyle sevgili ?
sen köpek al.
Bu aptallar yüzünden istememeyi naz sanan tipler türüyor etrafta. Devam edin aynen.
önüne mamasını koyduğumda ben ye demeden yemesin.
(bkz: süper kezban atak geçirmek)
Şuna tepki gösteren insanlar anlamamak için uğraşıyorlar bence. insan sevdiğine nazının geçmesinden hoşlanır. Sevmediğin veya tanımadığın bir insana git dersin, gitmezse bu tacizdir. Sanıyorsunuz ki kız bunu istiyor. Cık, değil.
Mesela annemle babam tartışırlardı, babam gelir annemi öpmek isterdi. Annem de öpme git istemiyorum derdi gayet ciddi bir şekilde ve babam yine de öperdi, sarılırdı. barışırlardı. Bahsedilen bu işte. Bu yapılan nazdır, ilgi isteğidir. Bunlar hep sevgiden ve sevilme isteğinden ileri gelir.
Burada bahsedilen de bu aslında, bunun neyini anlamıyorsunuz bilemiyorum.
Asla tahammülüm olmayan söylemdir.

Ben net bir insanım ve hayatımda olan insanlardan da aynı netliği beklerim. iletişim kurarken dolambaçlı yollar seçen, söylemleriyle düşünceleri tutarsız olan insanlara pek tahammül edemem.

Bana bir şey söylenir ve aslında o söylenen şeyin aksini yapmam istenirse sinirlerim bir anda tavan yapar.

ilişkiler bulmaca değildir. insanı yormamalıdır.kezbanligin/mahmutluğun alemi yoktur.
Tipik türk kızı.
tipik kadın. hepsi böyle bunların. öpme dediğinde öpmeyip, git dediğinde gidebilmeyi başaran adam adamdır. bazen sadece götlerini indirmek için yapıyorum böyle. sonra aradıklarında telefona bile çıkmıyorum.
Tipik türk erkeğimsu sözü.
Kezban terörüne giriş dersi 101.
güncel Önemli Başlıklar