bugün

kaşar kızların bir alt modelidir. çoğu namusluyum ayağına yatar. çıktığı adamları toplasanız ordu kurar sefere çıkarsınız. ama kıza sorduğunuzda hep aradığı aşkı arıyordur.
(bkz: şişme bebek)
(bkz: bir ilişki çeşidi olarak çıkmak)
önden veren kızdır.
facebook'a "şapkadan tavşan çıkarmak ne ki, ben kalbimden öküz çıkarttım." yazar. tabi, "lan yarram kalp dingonun ahırı olursa öküz de çıkar manda da" diyen biri bulunur elbet arkadaş listesinde.
genelde çıktığı erkeğin arkadaşlarıyla ordan onların arkadaşlarıyla su dalgası taktiğini uygulayan kızdır.
(bkz: aradığı aşkı aramak)
önüne gelen cisimlerin çeşidine göre çıktığı şeyler değişebilir. yemek gelebilir önüne, top gelebilir, fırsat gelebilir ne bilim böyle şeyler işte.
ergenlik çağını doyasıya yaşayan kız.

devam etmesi, toplumumuzun geleceği açısında büyük öneme sahiptir.
En azından erkeklerin neresine geldiğini fark eden kızdır. 5-10 dakikalık zevkiniz için şöyle kızların götünü kaldırıp kezban döngüsüne katkı da bulunmayın beyler. Rica ediyorum.
(bkz: kaşar)
kaşardır, bir yerleri kadar ağzıda çalışır bunların iyi laf yapar bunlar.
kaşar olmayan bir çok erkeği mutlu eden kızdır, bu kız sayesinde erkekler mutlu olurlar özgüven kazanırlar.
seçicilikten bihaber kızdır.
ara sıra inerde bu kız.
en azından erkeklerin neresine geldiğini bilen kızdır. bir uzuv olarak (bkz: ön)
Erkek yapsa "beline kuvvet" dersiniz dimi!
Helal olsun!
Hepimiz aynıyız ulan.
Arkasına gelenle de yatıyordur bu kesin.
Eski sevgilim. Ben de o önüne çıkanlardan biriydim.

Bu karaktersiz, bağyan. Tipe önem vermez, paraya önem vermez. Seks düşkünü mü nedir namussuz.

Benden ayrıldı. Ben ayrıldım daha doğrusu. Hemen ay seni seviyorum ayağı falan çekti. Lakin 3 gün sonra başka Bi oğlanlaydı. Bu kızların hepsi böyle azizim.
Üvey kardeşim ve bu kız daha 13 yaşında. Teyzemler telefonunu kontrol ederken şöyle bir konuşmaya denk geliyor b

Üvey kardeşim: off. Neden bütün ayrılıklar benim başıma geliyor?
Arkadaşı:kanka sen de gelen tüm teklifleri kabul ediyorsun.
daha kötüsü için (bkz: önüne gelene çıkan kız)

çok ayıp eder.
Zamanında şerefsiz birinden büyük darbe yemiş kızdır.
qarizmayı reddetmişse demek ki...