bugün

(bkz: şıpsevdi)
(bkz: yedek klübesinde bile gördüm)
ergendir.
laf olsun diye ne hissettiğini bilmeyen garip insan türüdür.
cornettoyu fazla kaçırmıştır.
(bkz: önümüze gelene yüz tekme)
ergenlik dönemindeki her gördüğü karşı cinsin ardından salgıladığı hormon hareketlerini aşk sanan mal.
kalbiyle değilde başka biyeriyle kendine eş arıyan ortalıkta deli deli gezen bazı ergenciklerdir genellikle altını çizerim bazı diyorum *.
Gerçekten aşık olmayan birinin aşık olmanın ne demek olduğunu anlaması zordur.
O yüzden içinde olan her kıpırtı, her heyecan ona aşık olmuş hissi verir...
Çünkü aşkın anlamı o kadar basitleştirildi ki dizilerde, gerçek hayatta...

Aslında hayranlık ve hoşlantıdan başka birşey değildir.
ayran gönüllü olarak da tabir edilebilen bir mal türüdür. böyle devam ederse kendi canını ve aşık olduğunu zannettiği insanların canını yakacaktır. acilen sözlüğe girip nasıl bir gaflete düştüğünün farkına varması gerekir.
14-18 yaş arası normal olan durumdur. 18 yaşdan sonra anlayacaktır elbet oda aşkın kavramını.
ruh halini anlayamadığım insancıklar. kendilerine iskender pala okumalarını tavsiye ediyorum belki aşkın gerçek manasını biraz da olsa kavrayabilirler.
sanmayan inanan maldir.
bu malda neyin nesi?
deneme yanılma sistemine yakalanan şıpsevdi bir kişidir...
ilk görüşte aşkta denilebilir...
boşlukta olan (bkz: ergen gerisi sefil)dir.
bi uğraşı olmayan, herkese heveslenen, zaman bolluğundan,bolca düşünmüş, aşk üzerine ilginç tezler geliştirmiş,"acı çekiyorum öyleyse aşığım" fikrini benimsemiş, aşık olduğunun sanan, şıpsevdi malın tekidir.
%80i ergen kız olan gruptur.
aşkı küçümseyen insandır.
diğer insanlara göre, aşkın, bünyesinden daha hızlı atıldığı kişidir.
mal olduğundandır belki de.
yalnizliklarin ve acili ayriliklarin adamidir ve ya kadinidir.
boşlukta hisseden maldır.
nefes alsın yeter mantığını yaşatan ve yürüten insan türüdür.
algı bozukluğu yaşayan ve sosyal ilişkilerinde sorunlu, psikolojik bir rahatsızlığı olması muhtemel maldır.
aşık olmayan sevişmek için aşık ayaklarına yatan kişidir. mal değil tam tersi kurnaz ve sinsidir.
güncel Önemli Başlıklar