bugün

önüne gelen kızla mekan ya da ortam bakmaksızın yatıp uyuyan erkektir. heryerde uyuyabilir böyleleri. * güzel, çirkin, kötü, iyi farklılıklarına aldırmaksızın yatma aktivitesini gerçekleştirebilir.

(bkz: iyi uykular)
(bkz: ıssız adam)
kalbi atsın yeter felsefesi ile yaşayan erkekdir.
(bkz: umumi tuvalet)
pipisini pusulası olarak belirlemiş er kişidir.

(bkz: şeyinin dikine gitmek)
ne önüne gelen kızla yatan erkek sorun olmalı, ne de önüne gelen erkekle yatan kız. bu şekilde bir gün seçici olmayı da öğreneceklerdir.

tabii bu durum züğürdün çenesini de yormamalı...

her hangi bir sorun yok sayın züğürt, bırakın keyfine baksın insanlar, ihtiyaç bu. anlaşmışlar, sevişmişler. sana ne oluyor? bu duyguları bastırmak asıl sorun, yaşamak değil...
helaldir ona, erkeklerin yüz akıdır, aferindir!
oysa her önüne gelen erkekle yatan kız kaşardır, motordur, orospudur! erkek adam yaparsa hakkıdır!
ha benim anca otsbir çeken yiğitlerime!
mide yerine işkembe taşıyan erkektir. * **
+ olm şu hatun sana kesik attı lan.
- yok olmaz.
+ aha şu hatun da göz kırptı.
- ı ıh.
+ lan bardaki cıvır gel diyor sana.
- boşver.
+ lan ibne misin nesin?
- ühühühü rüya çünkü bu amna koyim. hepsi rüya. türkiye lan burası am biti, lambri, sk kafa, yaylı göt. önüme gelen her kız verecek de ben ilişmiyeceğim ha. seni dillere destan penetre ederim. amsikgöt.
önüne gelen kızla başka ne(!) yapması beklenilen erkektir...*
(bkz: yemek buldun ye dayak buldun kaç)
kaşar erkektir. her önüne gelene verir.
geçen gene sevişiyoruz erkeğidir.
nefes alan herşey düdüklenir mantığıyla hareket edendir. yanındaki saf arkadası da her ortamda onu över. bilmiyordur ki o övülecek değil küfür edilecek adamdır...
+ merhaba ben kadir
- ben de ebru. memnun oldum.
+ çaaat küütt ah uh oh!!
(bkz: akülü erkek)

hayat enerjisini kukudan alan erkektir . arkadaşları ihtimal bile verilmeyecek kişilerle birlikte olduğunu görünce 'kendini hayır işlerine verdi' düşüncesine kapılabilirler .
hiç bir zaman özel olmayacak erkektir.
(bkz: frengi)
- ÖNÜMDE NiYE DURMUYORSUN NALAN?

+ namını duydum cezmi, böyle iyi.
çadırla gezen erkektir. hazır önüne gelmişken yatmak iyi fikirdir o an için.
saldıray modelidir. her konuyu ikiz yatağa bağlayanan insandır.
önüne gelenle sevişiyorsa çirkinlerle olduğu kadar güzellerle de sevişen canlıdır ki bu da kimi vasıfları taşımayı gerektirir. önüne gelen kızların da gönlü varsa üçüncüye bok yemek düşecektir.
öyle her kızla yatılmaz azizim maazallah aids falan bulaşır sonra al başına belayı.
Sokak ağzında piç ve playboy diye adlandırılan kişidir. Ayrıca hiçte öyle değildir yaptığı düpedüz sapıklıktır.
vur kaç yapan erkektir.
önüne gelen her fırsatı değerlendirmeye çalışan erkektir. *
güncel Önemli Başlıklar