bugün

iç güzellik vs dış güzellik kıyasına karşıyım. iç güzellik + dış güzellik > dış güzellik x oo
dersiniz ama dışı çamurlu karpuzu bile almazsınız.
(bkz: o kadarda değil aq)
evde kalmış insanların avuntusu. erkek, kız farketmez. iç güzellik bir yere kadar ha aşkın gözü kördür. aşıksan topalı, pardon içi güzeli seçebilirsin.
Çirkin insanların uydurduğu hede.
iç derken ne kadar iç?
Gel gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. Dışına da önem vermeli insan.
görsel
ultrason ile muayene eden doktor beyanı .
Tamamen katıldığım önerme.
Kimi zaman dünya güzeli/yakışıklısı bir insan karakterinden ötürü dünyanın en çirkin insanı gibi gelebiliyor göze. Aynı şekilde fiziksel açıdan yeterli olmadığı halde karakterinin güzelliği sayesinde dünyanın en güzel insanıymış gibi gelenler de oluyor.

Sonuç olarak, iç güzellik insanı vezir de eder rezil de. Dış görünüşe takılmayın bu kadar.
Yeni neslin, goygoyculuk yaparak eğlendikleri, itibar etmedikleri lakin evrenin en büyük gerçeği olan tespittir.
Bir gün büyüyecek, ve salt dış güzelliğin bir halta yaramadığını elbette öğreneceklerdir, Zamana ihtiyaçları var.
görsel
Haklı önerme. iç cepteki cüzdan pek önemli.
görsel
herkes önemli olan iç güzellik der ama dışını beğenmediği kişinin içini merak etmez.
http://www.izlevideo.net/...yasamiyoruz-xd-90147.html
iç ve dış güzellik birbirine bağlı iki kavramdır.

iç güzellik çok güzelse dış güzellikte ortalama olmalıdır.

Dış güzellik çok iyiyse iç güzellik ortalama olmalıdır.

Ha ama dürüst olursak dış güzellik çok iyi, iç güzellik sıfır vs dış güzellik sıfır, iç güzellik çok iyi versusunda kazanan genelde ilk kategori oluyor. *
(bkz: samimiyetsiz cümleler) Sanki toprağım, olan iç güzellikleri görmeye muktedir de güzelliğin içine dışına bakıyor.
tipsizlerin avuntusu. Bir diger avuntu da paranin mutluluk getirmemesi yalanidir.
Bu Mavallar bitmemiş miydi ?
görsel
Önemli olan ruhunun kahpe olmaması. Ruhun kahpe ise yapıcak bir şey yok.
(bkz: Makyaj malzemesi yiyen kız)
Bana "ben casper değilim" diyen bir insanı hatırlattı.
Evet aslında önemli olan iç güzellik yani ruh güzelliği ama hiç birimiz ilk olarak buna bakmıyoruz sanırım. Yani ilk görünüş,kıyafet,saç sakal durumu ,makyaj,saçlar... ister istemez hepiminizin ilk izlenimi oluyor.
Yok ben dış görünüşe hiç ama hiç takılmam asla önemli değildir diyen insan bana göre yalan söylüyordur. inanmam arkadaş!!! Yani sonuçta herkesin hayalinde yanında görmek istediği bir insan tipi vardır. ister istemez. Hani illa o olucak demiyorum ama hayal sonuçta.
Ama aslında ön yargıları yerle bir edip dikkat edilmesi gereken tek noktadır.
insan gibi insanları sevin !!! Kendimede söylüyorum bunu.
yalandan, samimiyetsiz bir söz. açık ve net.
O gun geldiginde tum efendi,iclik giyen erkeklerin tukendigi gunde kizlar onemli olanin ic guzellik oldugunu anlayacak.