bugün

çüküme takım elbise giydireyim madem.
boy ve karizma orantılı değildir, 190 dan sonrası sıkıntıdır ve önemli olan dengedir.
(bkz: işlev)
(bkz: henri de toulouse lautrec)
(bkz: elle tutulamayacak kadar kucuk kursun kalem)
karizma boyla ölçülmez . öyle olsaydı bir zamanlar show tv de bi adam vardı uzun boylu . maskot gibi bişeydi . sonra işi bıraktı lokanta gibi bişey açmıştı sanırım . o adam türkiyenin en karizma adamı olurdu .
(bkz: karizma boyla ölçülmez)
(bkz: al pacino)
sürekli tekrar edilen bir cümle olmasına rağmen,hatun kişilerin birbirlerine erkek arkadaşlarını anlatırken,benim sevgilim iki metre,benim sevgilim basketbolcu vs gibi cümleler kullanmaktadır.hiçbir zaman bir hatun kişisinin,benim sevgilim bir altmış ama çok karizmatik dendiği duyulmamıştır.ya da ben duymamışımdır...****
yalandır yanlıştır.önemli olan ne boy ne karizmadır.aslolan beyindir sempatidir elektriktir.
güzel değilim ama çekiciyim sözünün erkekleştirilmiş hali, kısayım ama elimden ve belimden her iş gelir lütfen beni uzun gibi düşünün aldatmacası, boyu olanın zaten karizma yönünden problemi olmadığı için vay haline kısa ve karizmatik olmayanların
boymuş karizmaymış bunlar hikaye.erkeklerin kendilerini tatmin etmek için kullandığı kavramlar.kızlar bir yere kadar buna bakarlar.beyin ve ruh işe yaramıyorsa karizma boy fasafiso yani...
gözlemlerime göre, yakışıklı erkeklerin yanında bastıbacak kızlar bulunduğuna göre, iş gerçekten karizmadadır...
onemli olan ne boy ne de karizma tek olay beyinde bitmektedir.
erkeklerin fazlaca şişkin egolarının yansıması olan cümle.neden?? çünkü bu erkekler genelde karizma aramazlar karşı cinste..
yıllardır, bizzat gerçekliliğini ispatladığım önerme.
kısa boyluların kendilerini tessellisidir.