bugün

Az once saba tumerin programinda suzan avcidan sonra anons edildi ve suzan avcinin elini opup alnina koydu. Gerci suzan avci uzatti sanirim elini ama ne sekilde opecegini dusunmustu bilmiyorum. Ama ben olsam alnima koymadan elini operdim hani su klas opus. Sonucta kadin senin babannen degil suzan avci yani kadin eski bir aktris.
geçen gün tutturdu abi gel dedi konsere iki biletim var, biri fazla, sen de gel dedi, yahu dedim kimin konseri, dedi demet akalın'ın konseri, aman kalsın dedim, ben o şarkıcıyı hiç sevmiyorum dedim, peki abi dedi, sen bilirsin dedi, uzaklaştı. uzaklaşırken aşkın açamadığı kapı diyordu, ne demek istediğini anlamadım, ıslığıma devam ettim zaten bende.
karısının götünü açmasına ses çıkarmayan tiptir.
not:önder götümü açmama birşey demez.
zamanında serdar ortaç'ın yaz yağmuru klibinde oynayan karakter.
demet akalından çok daha güzel olan ırmak atuk,gamze karaman gibi isimleri terkeden kişi ,tekrar demet akalına dönen şahıs.
kendisinde nasıl bir mide olduğunu düşündüğüm, şu aralar show'da bir program'da gördüğümüz insan.
demet akalın ın eski kocası olmak üzere olan adam. zira kendisi demetciğime tokat atmıştır.

(bkz: elin kırılsın köpek)
gözleri güzel insan ama demet akalınla evli.
eşiyle gittiği tatilde erkek arkadaşıyla samimiyeti sebebiyle erkekliği magazin gündeminde tartışılırken "beni her türlü pozisyona sokabilirler ama bu durum çok komik, bunu yazanlar önce arşivime baksınlar" açıklamasını yapan komik kişilik. Evli, sorumluluk sahibi bir adam hangi arşivden bahsediyor acaba.
türkiyenin ilk erkek güzellik yarışması mr. turkey de ikinci olmuş ve kısa süre mankenlik yapmıştır.
reinanın içindeki ceva adlı bir mekanın işletmecisi ve demet akalının eşi olmaktadır kendileri.
güncel Önemli Başlıklar