bugün

ayı oğlu ayıdır. doğuştan acelesi vardır.

ölüme sebebiyet vermiştir.

bu ayı yaşlı bir amcanın tam arkasındadır. daha yeşil yanmadan kornaya basmaya başladı aralıksız 20 saniye hemde. yaşlı amca arabada panik yapmış olmalı ki kalbi zorlandı ve arabayı hareket ettiremedi. olduğu gibi koltuğa yığıldı. ambulans hastahane derken bir kaç gün sonra o amcanın kalp krizinden öldüğünü öğrendim. çok üzülmüştüm. o ayı ne oldu bilmiyorum, olayın vehametinden haberdar olup vicdan azabı çekiyordur inşallah.
kırmızı ışıkta beklerken yeşil yandığı anda daaaat diye kornaya basan ayıdan daha ayı olmayan ayıdır.
Amk elin kornada mı bekliyosun götveren. Yeşil yandı vitesi takmışım ilerlerken ilerle diye kornaya basıyo yavşak yaa.
ayı değil sürücüdür. öndeki de araba kullanmayı bilmeyen acemi bayan sürücüdür. ha araba arızalanırsa tamam ama acemilikten ise trafiği tıkamaya hakkı yoktur. araba kullanmyı bilmiyorsan git köy yollarında öğren gel.
Duruma göre haklı olabilecek ayıdır.
En nefret ettiğim insan tipidir. Ulan sarı yanar yanmaz direk korna. E bi dur 10 saniyeden ölmezsin di mi.
kırmızı ışıkta beklerken yeşil yandığı anda kornaya basan ayıdan daha ayı olmayan ayı da değildir.
80 saniye kırmızı yanıp, 10 saniye yeşil yanıyorsa bir kavşakta; o kavşağı bilen sürücüler, yeşile 5 saniye kala çıkmaya başlar. ve kırmızı yandıktan 5 saniye sonra da geçiş devam edilir. 10 saniye içinde normal şartlarda 3-4 araç geçebilirken, hele bi de acemiye denk gelirse ve arkadaki araç şoförünü ayılıkla suçlarsa, o kavşaktan yarım saatte çıkılmaz.