bugün

Kıskanmıştır bence kendinden daha taş hatunlar var diye.
Kıskançlık yapıyordur. Kadın kadını kıskanır. Normaldir. Yoksa bunun elestirilecek bir tarafı yok.
Gayet şık görünüyor. Akıl ve beden sağlığı yerinde olan erkekler için sorun olacagini sanmam.

görsel
Herkes ne meraklıymış fikrini beyan etmeye, yazıyorlar da yazıyorlar sanki her konuda hoşgörü sahibiymişsiniz gibi.
bazı şeyleri niye bu kadar karıştırıyorsunuz anlamıyorum.
kadın plajda giyilecek şeyler bunlar, böyle giyilmez abartı falan demiş gayet olağan bir laf.
sonra kırocanlar toplanıp kadının bikinili fotolarını falan atmış haha.
günlük giyim için bence de fazla. bir kere gözü rahatsız ediyor. bence bundan bahsetmiş.
tespit: bir oranda doğru.
tespiti ömür gedik'in yapması: ?&+%

şort giyilir, kiminde estetik de durur.
ama gerçekten bir kısmı aşırı kısa. bunun yobazlıkla anadolu-avrupa ile vb alakası yok.

paris'te giysen yine kısa, yine garip kaçacak şortlar var.
Doğru demiştir tabi isteyen istediğini giyer ama tekrar söylüyorum doğru demiştir.
Ömür gedik kimdir bilmiyorum ama bu konuda kadınlarımızın çoğu iki yüzlü ve inkarcıdır.
görsel
Et yemeyen bir lezbiyendir.
o kadar saçma şeyleri o kadar saçma insanlar üzerinden tartışıyoruz ki hiçbir anlamı kalmıyor.
Albüm hazırlığında olması muhtemel, kendini rezil ederek öne çıkarmak istiyor sanirim. Bu aptallığın ve gereksizligin başka açıklaması olamaz.
iyi çekmişsin resmi.
görsel
bu şey değil mi ya (bkz: camel toe)
insanların her şeyi eleştirip namus bekçiliği yapması kadar saçma bir şey yok.insanlar birbirini yargılamadan önce kendini sorgulamalı.
edit:entry beyni olan içindi.Okusanız anlarsınız zaten.
izmir daha beter . Yol boyu g.t. Hatta geçen arkadaş ile tartışıyorduk neredeyse. Umrumda değil esasen. Kendisini bu denli basit göstermek isteyenin kendi sorunu. Ben bir yerlerde fabrika var sandım. Oradan çıkıyor kesin bu kızlar dedim.

Eskiden göbek açmak bizde ucuzluk göstergesi idi mesela şimdi moda oldu. Manken arkadaşlarımız bile tiksinirdi göbek açık gezenlerden. Düşünün işte nereye gidiyoruz?

Hayır. Amerika ' da falan böyle değil. Yanılıyorlar. Hem göbek açık hem g.t yahu. Giyinmesinler bari. Ne gerek var? Para veriyorlar bir de o mini giysilere.
Yaşlanan eski gediklilerin çirkefleşme süreci chapter one.

Filmi geri sarıp kendisine bakalım? Mmm eleştirdiği bokun laciverdi.
Yaşlandım, Ben giyemiyorum onlar da giymesin demiyor da amk. Ahlak, toplum, duzen bla bla.
yatak kıyafetiyle halka açık yerlerde dolaşmak teshirciliktir. teşhircilik bir ruh hastalığıdır.
Bir zamanlar şort giymeyi savunup

görsel

Sonra savunmamak.

görsel

Valla hayat değişiyor, fizik de düşünce de...
Şort giymek ayıp ama vajişler fora.sajdkkfkskakk
görsel
Kadının aslında anlatmak istediği şey çok doğrudur. Fakat karşıt görüşlüler neye nasıl saldıracağını pek bilemediği için çarpıtma yapıp ortalığı karıştırdılar.
Herkes kiyafet seçiminde ozgurdur, acik veya kapali tamamen kisinin tercihidir.
Bazı kadınlar yaşlandıkça kendi hemcinslerine karşı kudurmaya başlarlar. Konuyla ilgili tam isabet.
Daha düne kadar babalı, kızlı şeylerini sergiliyorlardı pantalon, tayt altından, Az maskara olmadılar bu alemde.
Ayrıca kendisi millete hak görmediğini bir zamanlar kendine hak görmüştü, eeee?
Brezilya'da da böyle cart curt falan etse bu rüküş kadın da bir samba ile aklı başına gelse.

Bu sevimsiz, kıskanç kadını seven biri var mı yaa!?
Ömurun çok ta umrunda olduğunu mu zannediyorsunuz ayıp siniri falan fıstık.... Belli ki gotu güzel genç kızları kiskanmis... Ya da reklam pesinde
yine iyi güldürdü.
Hak verdiğim tespit.

Dün bizim semtte arabayla geçerken bir kız gördüm resmen got yanaklari meydandaydi kilot giyse daha kapalı kalırdı. Herneyse yüzüne bakayım dedim korktum mk laz burnu olan kapkara bir kızdı. Yüzünün yarısı burundu.

Yüzü güzel olmayan götünu açarak hedef şaşırtmaya çalışıyor.
iyi ki her durum için o duruma uyan atasözlerimiz var.
Dinime küfreden müslüman olsa. .