bugün

arapça bilgisi, benim aramicenin batı şivesi bilgim kadar olan insan.
ne zaman Kur'an'ın nesnel mucize ve işaretleri hakkında konu açılsa insanların aklına bu adam geliyor ve bu sebeple mesaja ön yargı ile yaklaşıyorlar. Kur'an'a ne kadar büyük ihanet ettiğini tekrar tekrar anlıyorum böyle zamanlarda...
soyismi ve yaptığı işler arasında nick-entry uyumu olan kişi.
Saçları lys matematik konularından daha karışık.
Metafizikci olaganustu olay yorumlayicisi olup televizyon programlarinin aranan yuzuydu bir zamanlar.
Atanamamış Salman Rüşdi.
Kaşlarını izlemek bağımlılık yapıyor, gördüğümde program bitene kadar izliyorum.
neredeyse 10 sene (umarım zaman algım beni yanıltmıyordur) önce programını izlerdim. surelerden ve olaylardan sözümona gizler çözüp deli gibi yapardı herkesi. saçlarını severdim.
bu aralar pek ortalarda görünmeyen yazar. nerelerdedir, ne yapar eder acep?
Bu adam da unutuldu gitti TV'lerde şifre falan çözüyordu.
Saçını kısa kestirmiş olabilir artık.
beyaz tv'de çıkıyor la hala bi yere gittiği yok amk.
bir türlü tutmayan kel akıl. ne dese tutmadı. amorti bile yok.
saçlarının son hali merak edilendir.
bu adama gel bizim tv encoderı çöz desen çözemez. neymiş koca evrenleri yaratacak kadar yüce tanrı bu kıçıkırığın çözeceği kadar basit şifre koyacak oldu. bir de bu şifreyi güya çözdünde ne yaptın kimse bulmadan daha bir şey mi icat ettin, dünyayı mı yerinden oynattın o da var bu da demekten başka demirbaş envanteri mi yapıyorsun ne oluyor yani. bu kadar gürültü patırtı toz kaldırıp bu mu yani yapıp edeceğin be hey insafsız geven baş.
O saçtan yeni bir Öner Çelakıl oluşur öyle bir saç.
artık pek televizyona çıkmıyormuş.
ilginç saç stiliyle bir dönem ekranların gözdesiydi. nedendir bilinmez çıkarmıyorlar artık programlara.