bugün

delikanlıdır, sevdimi yürekten sever, cesurdur, sinirlidir, yeri geldi mi duygusaldır, çabuk bağlanır kolay vazgeçer, arkadaşlık önemlidir, aile bağları sağlamdır, gözü karadır, muhafazakardır, belli değerleri vardır o değerler çerçevesinde yaşar, yamuk yapanı affetmez vefa göstereni ömrünün sonuna kadar hatırlar, yalan söylemez dürüsttür, haksızlık karşısında ne olursa olsun tepkisini koyar, vatanseverdir, manevi değerleri sağlamdır,
yaptığı iyilikleri yüze vurmaz yapılan kötülüklere tepki verir, haklı olduğunu düşünüyorsa dağlar önünde diz çöker, mücadelecidir, adaletlidir, öleceğini bilse doğruluktan şaşmaz.
edit: başlık üstüme kaldı.
edit 2: adımın ömer olduğunu çok mu belli etmişim ama cidden öyledirler kendi adım diye söylemiyorum.
Isimlerinin ömer olması. Ömer adında tanıdığım hiç kimse yok.
sakallarI çIkar.
tornacı olmaları.
tecrübeyle sabit çok yakışıklı sempatik tatlı zeki efendi dürüst karizmatik oyşşş.

bu yüzden oğlum olursa ömer olucak adı.
sakin olmaları.
mısır severler.

(bkz: ilkokul fişleri)
(bkz: ömer çelakıl)

(bkz: ömer üründül)

(bkz: ömer dinçer)

yakışıklı, karizmatik, seksi, yalanası insanlarmış ya hani. bunlara da bir vakum çekin madem.

hatta bizim köfteci ömer abiyi de bir yalayıverin zahmetine.
2. Isimleri genelde faruk tur.
ömer ismi olanlar kendini bir şey zannedecekse cengiz ismi olan kendini ne zannedecek?
esmerdir, ilgilidir. sorumluluk sahibidir aslında ama fazla uykucu olunca sorumluluklar ertelenebiliyor. "ee yani bunu mu konuşcaz" diyerek taklidimi yapar. bizdeki en düzgünü.
her şeye muhalefet olurlar. yapıştımı bırakmaz şerefsizler sen nereye o oraya.
bide ömer faruk olanlari vardır.

Ağır cemaatci ve orospucocuklaridir.
Kıroluğa meyillidirler.
ilkokulda zeki caliskan diger egitim yillarinda sadece zeki, iyi dost bazen meric.
ikinci adının faruk olma olasılığı yüksektir.
Tanıdığım bütün ömerler çok enerjik ve aktif insanlardı.
biraz sapıklıkları vardır. çünkü ; şöyle bir tekerleme vardır ;

ömer, kediye gömer,
kedi de döner,
ömer'e gömer.

ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
Alevi olmamaları.