bugün

görsel
chp'li bir tipi ve ailesi var gibi gözüküyor gözüme.
allah ona rahmet etsin.
hainlerin planlarını bir anda alt üst etmiştir. bu ülke ona çok şey borçludur.
görsel
tarihin gördüğü en büyük kahramanlardan biri.
görsel
binlerce insanın hayatı için bedenini kahpe kurşunlara siper etmiş, tıpkı fethi sekin gibi bir başka kahraman evladımızdır. öleceğini bile bile daha büyük faciaların önüne geçmiştir. Öyle böyle fedakarlık, öyle böyle babalık değil yaptığı.
böyle insanlarımızı unutmak bu ülkeye en büyük ihanetlerden birisidir. ruhun şad ışığın bol olsun mekanın cennet olsun güzel abim.
şanlı askerimiz, alnında çatından değil sırtından vurmuştur. görmesek kendi uydurdukları hikayelerine bizleri de kendileri gibi saf sanıp inanacağımızı bekliyorlar. alnının çatından vurdu diye sallayarak prim yapmayın, gülünç hallere düşüyorsunuz.
Milletini seven bir insandı. Yazık oldu. Mekânı cennet olsun! Keşke onun yerine Bilal Erdoğan... Boşverin gitsin! O anca sıfırlamayı bir de ok atmayı bilir. Onları da yarım yamalak...
Köylüm sayılır. Silivri halen soğuk olduğu için daha fazla yazmaya lüzum görmüyorum.
15 temmuz'un gerçek başkomutanı. Ruhu şad olsun.
Kutlu tini şad mekanı uçmağ olsun..
şehid ömer halisdemir.
kahraman... ülke olarak ona çok şey borçluyuz. hakkı ödenemez. allah rahmet etsin...
semih terziyi altının çatıdan vurarak darbenin seyrini değiştirmiş kahramandır.
Ruhun şad olsun yiğidim.

görsel
Olan, vatanın gariban evlatlarına oluyor. Hayali emekli olup köyüne ev yapmak olan.
içimde bir dolu laf var ama söyleyemiyor, yazamıyorum. Günü geldiğinde içimi dökeceğim. O güne kadar susmak gerek...
görsel
allah onun gibileri başımızdan eksik etmesin.

allah makamını yüceltsin. kusurlarını bağışlasın ona merhamet etsin. gözünü kırpmadan karargahına gelen elebaşını vurmuştur.
Yobazların kadın tüccarı, asker kaçağı, terörist ve de katil çerkes Hasan'a benzetme cüretini gösterdiği kutlu şehidimizdir.

Namusuyla, bir kahraman olarak yaşadı ve bir kahraman olarak vefat etti. Ne yobazlarla, ne de onların sahte kahramanlarıyla bir ilgisi, benzerliği yoktu.

Unutmayacağız..
Kutlu olsun, nice sonsuz zamanlara. Kendisi vazifesini yapmasaydı, semih denilen hain bir katliama kalkışacak ve verilen kayıp sayısı dramatik şekilde artacaktı. Çünkü bu hain şahıs özel kuvvetler komutanlığını ele geçirmiş olsaydı, buradaki birlikleri, darbeye karşı direnen diğer subaylara veya polis özel harekata karşı harekete geçirtecekti. O yüzden yapmış olduğu görev büyüktür. Türk milleti var oldukça seni unutmayacaktır.
Bugün doğumgünüydü.
iyi ki doğmuşsun yiğidim.
Bu insanlar askeri kültürle yetişti, ölümüne vatansever oldu.

Ama artık askerlik sistemimiz de polislik gibi maaş üzerine kurulu yüreksiz, ruhsuz bir iş...

Askeri okullarımız bile yok artık...

Yani bir daha başımız sıkışınca bekle ki bir Ömer halisdemir çıksın...
15 temmuz kahramanıdır. Darbeci generali eşek cennetine yollamıştır. Ne yazık ki fetöcü itler tarafından şehit edilmiştir. Koyu bir atatürkçüdür. Ruhun şad olsun yiğit türk askeri.. Tarihimize adını altın harflerle yazdırdın..
görsel
Mekanı cennet olsun.