bugün

semih terzi'yi vurarak şehadete erdiği görüntü daha önceden paylaşılmışken, bahçeye çıkmak üzere merdivenlerden indiği görüntü nasıl son görüntüsü oluyor anlaşılamayandır.

tanım: şehit ömer halisdemir'in kansızlarca vurulup şehit düşmeden birkaç dakika önceki görüntüleridir.
şanlı ordumuzun, şanlı askeri. mekanı cennet olsun.

Bu vatan sizin baba!

Otuz kurşun yedim,

Bedelini ödedim.

Dursun Ali Erzincanlı
Devleti ve tsk'yı fetöye peşkeş çekenlerin pisliğini temizlemek için şehadet şerbeti içmeye giderken çekilmiş son götüntüleridir.
adam gibi adam, eğer vurmasaydı. Özel kuvvetlerin başına "malum" şahıs geçse idi.
Ortalık çok fena karışırdı. Özel kuvvetlere " TÜM SiYASiLERi" veya "cumhurbaşkanını" getirin dese.
Şuan ülkenin başında hain "fetö" mensubları olurdu. sokaklar asker kaynıyor olurdu.

Edit:
"özel kuvvetler" sat, sas, borde bereli. Özel harekatcı komando birlikleri bu çatı altındadır. Yani tek bir emirle. Türkiyenin En professional ve en yetenekli bireylerinin. Emri sorğulamadan yapacak şahısları o komutanlık altında.
komutanından yapılması gereken son emri aldıktan sonra biraz sonra şehit olacağını bildiği halde kararlılığı ve cesareti suretine yansımış bir yiğidin görüntüsüdür.
görsel

ek: 3. entry sahibi kansızı şikayet etmenizi rica ediyorum.