bugün

bağlaç olan deyi ayrı yazdığınızda sizi tanrılar bile öldüremez.
tehditle iş yürüten "delikanlılar" el kadar mahkeme kağıdını görünce miyavlayarak kapına döner. Mafyavari birisiyse 2 polis üniforması görünce "abi ben şey etmedimdi abi sinirlendim abi" diyen birine dönüşür.

ha cidden kurtlar vadisi'yle iş benzerliği varsa topuğa sıkabilir, bişey diyemem o zaman *

kapına kadar gelirse ara polisi şikayet et. uğraştırırsan özür diler ve yok olur. buna bile gerek kalmaz bence.
Başıma gelmiş bir şey.

Çocukluğumda çok nadir görüştüğümüz amcamın kızı ile kız evlenmeden evvel mesajla görüşüyordum. Ben kızla görüştüğümde başlarda ben seninle evlenmek istediğim için konuşuyorum demiş ama ben reddetmiş ben senin abinim demiştim. Daha sonrasında ise mesajlaşmaya devam ettik ara sıra.

Amcamın kızı 4-5 sene evvel evlendi. Beni Instagram denilen yerde eklemişti. Telefonda ayda yılda bir mesajla hal hatır soruyordum. 1-2 defa fark etmeden akşama uzamıştı mesajlaşma.

Kıza evlenmeden evvel de evlilikle ilgili danışıyordum bu kız nasıl ne yapmam lazım vs. diyordum. 2 ay evvel aynı şeyi yapma hatasına düştüm.

Ailem evlenmem için çok baskı yaptığı için iş yerinde tanımadığım bir kızla evlenme niyetiyle irtibat kurmaya çalıştım. Bu işler Instagram'dan oluyor dedi iş yerinden biri. Tuttum ekledim. Hesabına baktığımda body'ci yarı çıplak spor arabaları profil fotosu yapmış erkekler vardı. 400 küsür takipçi vs.

Amcamın kızına bu kızı mesajla sorayım dedim. Bu arada biz kürdüz bir kızla evlilik dışı ilişki çok fena ahlaksızca bir şeydir bizim için. Kıza bu kız kaşar mı yahu Ben namus meselesi için o kadar uzak tutuyorum milletin haline bak dedim mesajda sinirlendiğim için.

2 gün sonra para meselesi yüzünden aileyle kavga ettiğim esnada tanımadığım bir telefon 3 defa aramış beni. Sonra kim bu bilmiyorum diye kaydettiğim bir telefon aradı. Telefonum bir ay evvel arızalanmıştı bütün numaralar silinmiş olduğu için bu kim bilmiyorum vs. diye kaydetmiştim beni arayan mesaj atan önceden kayıtlı telefonları.

Arayan kızın daha evvel yüzyüze konuşmadığım kocasıydı. Buyrun dedim sen niye telefonu açmıyorsun diye saldırmaya başladı bana. Sen niye benim karımla konuşuyorsun dedi. O benim kardeşim gibi dedim geç bu ayakları demeye getirdi. Sen nasıl evli bir kıza bu kız kaşar mı bu kız orospu mu diye sorarsın dedi. Sen mesajlaştığında karımın ailesine sordum senden zarar gelmez dediler ama bu yaptığın ne dedi. Bak 2 gündür kavga ediyorum karımla dedi. Ben de özür diliyorum sizden kusuruma bakmayın dedim. Sonra küfretmeye başladı. Gavat pezevenk delikanlı ol diye bağırdı. Siz kürtseniz biz de orduluyuz karımın 50 metre bile yanına yaklaşırsan seni mermi manyağı yaparım dedi.

Korkumdan nutkum tutuldu. Eğer karşılık verirsem sanki karısı için kavga ediyoruz gibi olur çocukları da var rezilliğin bini bir para olur diye düşündüm Karşımda laf anlatılabilecek biri olmadığını anladım ne dese sustum. Telefonu kapat dedi kapattım.

2 ay acı ızdırap içinde gece gündüz bu durumu düşündüm. Kabus üstüne kabus gördüm. 1 hafta geceleri durmadan ağladım.

Ben erkek bile değilim diye düşündüm o kadar öfke ve intikam hissiyle doldum ki ilaç kullanmadığımda acıdan öfkeden içim parçalanıyor kahroluyor hale geldim. Zaten daha evvel de intihar etmiştim kendimi zorlayıp intihar etmeye kalktım korkudan vazgeçtim.

Enişteye mesaj attım ben kötü niyetle hiçbir şey yazmadım evlenme niyetiyle irtibat kurmaya çalıştığım kızı danıştım diye. Hiçbirinize bir daha muhatap olmayacağım hakkımı helal etmiyorum dedim.

Sadece iş yerinde bir müdürle eski dostum bir abiye anlattım durumu. eski dost abiye aileme anlatayım mı dediğimde aman sakın dedikodu çıkarsa bu işin sonu gelmez dedi.

Bu hadise olduktan 1-2 hafta sonra amcamın kızının babam ve yengemle hiçbir şey olmamış gibi 2 saat boyunca telefonla konuştuğunu gördüm.

Enişte ise babamla konuşuyor halde.

Bizimkilerle konuştukları için demek ki durumu çok ciddiye almamışlar diye düşündüm ve rahatladım az çok.

Bir daha hiçbir kadınla aramızda onun bana yahut benim ona karşı bir hoşlanma durumum varsa mecbur kalmadıkça asla muhatap olmamaya yemin ettim.
(bkz: kendini ölmüş bil)
Amcasının kızı ben senin abinim demiş.
Midem bulandı, gerisini okumadım.
Bir piç tarafından ediliyordum.

Kendisi mahlukat olduğu için onu reddetmeme dayanamadı ve takip edip öldüreceğini söylüyordu.

Bende alay edip dalga geçiyordum.
Karamazov kardeş'lerin Türk versiyonudur.
Kim kime atlamış, hangi amca kızı kimin bodyci sevgilisi ile neden boynuzlamış belli değildir.
bir kaç kez başımdan geçen hedere. sadece bir tanesi ciddi sonuçlanabilirdi. sonuçlanmadı.
görsel
Amcanın kızınla yazışırsın sonra millete kaşar dersin spor arabaya binen kaşar oluyor sana göre sonra ciğersiz olmayan namuslu birine denk gelince korkudan uyuyamazsın

git cesaretini topla bi daha intihar et.
çok korkarım ne yaparım hiç bilmiyirim anlıyor musun.