bugün

ölümden sonra aşağıda belirtilenlerin konulara mensup kişilerin söyleyebilecekleri tepki sözleridir:

mensup kişi sayısı ( yaklaşık)
1. (bkz: hıristiyanlık) - 2.1 milyar :çok kalabalık burası başka bir yeri sömürgeleştirelim!
2. (bkz: seküler)/ (bkz: dinsiz)/ (bkz: ateist) - 1.4 milyar ++ :siz kimsiniz?, sizleri tanımıyorum!
3. (bkz: islam) - 1.2 milyar (bkz: ibrahimi dinler) :allahu ekber! "-duydum, duydum yeter! buradasınız zaten"
4. (bkz: hinduizm) - 900 milyon ++ :hani burada ki kast sistemi! istemiyorum ben burayı.
5. (bkz: budizm) - 708 milyon ++ : (bkz: buda) kim?...
6. (bkz: çin geleneksel din)i - 394 milyon ++ :ejderhayı getirin bana.
7. (bkz: afrika geleneksel inançları) -100 milyon ++ :pardon,burası neresi? nerede beyaz adamlar.
8. (bkz: sihizm) - 23 milyon ++ :çok Guru duydum tanıştığımıza
9. (bkz: musevilik) - 14 milyon ibrahimi dinler :çekilin gidin burası bizim.bir tek bizim. hep bizim.
10. (bkz: bahailik) -12.5 milyon ibrahimi dinler :hepimizin bir olduğu yere hoş geldiniz.
11. (bkz: mormonizm) - 12 milyon ibrahimi dinler :pardon yanlış geldik.burası abd değil mi?
12. (bkz: yehova nın şahitleri) - 6.7 milyon :girişte yazılan yazı: şahide gerek yok.biz gördük her şeyi.
13. (bkz: şinto) - 4 milyon ++ :ben kuş oldum, sen neden kedi oldun sevgilim.
14. (bkz: zerdüştlük) - 2.6 milyon (bkz: ibrahimi dinler) :medler ve persler buraya, diğerleri nereden çıktı.
15. (bkz: sözlük yazarları) :eksi oy verenlerle doldu burası amk.

(bkz: ibrahimi dinler) :tamamı birden tanrı kavgasından ruhlarını da öldürmüşlerdir. söyleyecek söz bulamadılar.