bugün

bir kısım insanları dine yönelten olaydır, yeni başlangıçtır. kişi kazadan sonra uyarıyı aldığını ve kendini ibadete verdiğini söyler.
birkaç gece önce yaşadığım olaydır. arkadaşlarla gece yarısı eve dönüş yoludur. saat 1:30 civarındadır. caddede muhabbet ede ede üç arkadaş yürürken birden bir silah sesi duyulur. saliseler sonrasında da yanımızdaki kamyona çarpan bi metalin sesi. işte o metal, kimin ateşlediğini bilmediğimiz bi silahtan çıkan merminin sesi. kamyon ile aramızda bir metre bile yok. biz "nooluyo lan" ları oynarken, bir yandan da götüm götüm ilerlemek suretiyle olay yerinden uzaklaşıyorduk o sırada. ikinci ateşleme olmadı, fakat o günden beri içimi kurcalayan, beni parça parça yeyip bitiren şey, kim ve neden ? kimsenin olmadığı bi caddede...
ikinci defa o kadar kolay olmayacaktir.
(bkz: kader)
(bkz: final destination)
kaza atlatılırken şuur kapanıyor . yapılan söylenilen şey hatırlanmıyor . 20 dakika kadar şok atlatılamıyor saçmalama el titremesi gibi .
adrenalin seviyesini yükselten olaylar sayesinde(!) gerçekleşen eylem.
o da öyle bir dönüştür işte.
sonrasında hayatta çok önemli gözüken şeyleri önemsememeye başlatan, bazı zamanlarda olumlu bazen de olumsuz etkilere neden olan durum ya da hayatı kendimize anlamsızca zehir ettiğimiz ufak tefek şeylerin artık önemsenmemesi duygusunun yaşamın bunlarla harcanamayacak kadar değerli olduğunu anlatan bir olaydır bazen...
Zaman zaman hepimizin başına gelen, insanın aklını başından alan durumdur. Fazla önemsenmemesi gerekir.*
olumden viraji aciktan alarak bir adet kil kadar aralik olan mesafeden donmektir.
güncel Önemli Başlıklar