bugün

insan demeye dilim varmıyor ama oda fizyolojik olarak bir insan. Ölmüş bir insanın bedeniyle 6 saat içinde işinizi görebilirsiniz hutbesinin dahilindeki bu beyinlerini kullanamayan canlılar, bir birimizi öldürmeden barış içinde yaşayabileceğimizi unutup kendini gta da ya da her hangi bir bilgisayar oyununda sanıp "Daha bilmem ne yapılır bu leşle" gibi dünyanın en haysizyetsiz ve kişiliksizce yorumunu yapabilmekteler.

Sayın az gelişmiş ve kullanılmadığı için içi örümcek tutmuş iğrenç insan. Kafanfakileri temizleyip acaba hiç kimse nasıl ölmez, bu kadar ölüm yetmez mi? Diye düşün. Şehit haberleriyle üzüp, (senin tabirinle) leş haberleriyle mutlu olma. Bunun sonu yok. Barışı kavgayla,savaşla getiremezsin. Zira savaşta kimse kazanmaz, sadece insanlar ölür.
ölü insan görünce değil, leş görünce tatmin oluyorum.
ölü p*rn*su buna yakın bir konudur mahluklar grubunda sıklıkca raslanan durum.
benim. hangi gruptan olursa olsun terorist oldukca, canima, kanima, vatanima kast ettikce it suruleri; leslerini gorunce nasil tatmin oluyorum bi' bilsen. icimin yaglari eriyor, erekte olmus gibi oluyorum! borc odenerek, teror geberterek bitirilir. humanist sevgi pitirciklari canakkalede de oldurmeden bitirirlerdi dusmani. soylesin o pitirciklar, desin ki karima anneme sarkarsan senden nefret etmeyip zarar vermekten hoslanmayacagim! hatunlari soylesin kocami sevgilimi ayartirsan zarar gormene oh olsun demeyecegim! gorelim humanistleri.