bugün

düşmanımın bile ölümüne üzülemem.
Var Bi hayalimiz.
Tecavüz ve taciz eylemini gerçekleştiren kimsenin ölümüne üzülmem.
eski patronlarım ve bacılarımın kocaları.
ailem ve sevdiklerim dışında herkes.
malum kişi. şimdi söylettirmeyin burada.
ekrem imamoğlu der kenara çekilir çayımı içerim..
Ölüme üzülmeyen insan mıdır?
ali palabıyık'tır.
Liste uzun ama rt eve yalaka ünlüler!!!
malum kişi, fetö, hilal kaplan, sezgin tanrıkulu, canan kaftancıoğlu, kılıçdaroğlu, bahçeli, bütün pkk'lılar ve pkk'nın alt örgütlerinin teröristleri, apo gavatı, teröristleri yalayan herkes, perinçek, yılmaz erdoğan, özgür özel, şafak pavey, eren erdem, tüm akp'li yöneticiler, ayşe hür, mahsun kırmızıgül, ahmet davutoğlu, atatürk düşmanı tarihçi bozuntuları, melih gökçek, ibrahim tatlıses, tarikatçılar ve şeyhler ve ülkedeki bütün türk düşmanları.
Hidrolik ve akışkanlar mekaniği hocası vardı.o zamanlar ölse kanım akmaz derdim.ha şimdi öyle düşünmüyorum ama yine de görmek istemem adamı.
(bkz: abdullah öcalan)
büyük amcam ve onun ailesi.
(bkz: omen tanrem)

Teknik olarak üzülemem de zaten.
bu aralar ben olmak çok zor
Ölse üzülmeyeceğim insan yoktur. Fakat bu üzüntünün 2 saatte geçeceği aşikardır.

Sevgilimin bana öğrettiği şeylerden biri şudur: şimdiye kadar ölen tanıdıklarından sana daha yakın olan biri ölmedikçe sarsılmazsın.

Haklı da. Köpeğimi kedimden daha çok seviyordum. Köpeğimin ölümünü 1,5 senedir atlatamamışken geçen hafta ölen kedime o kadar aşırı üzülmüyorum.

Geçen sene ölen nispeten diğer arkadaşlarımdan daha yakın bir arkadaşımın ölümü beni derinden sarsa da en yakın arkadaşımı kaybettiğim zamanki kadar yalnız hissetmedin, yıkılmadım.
bazı siyasetçiler, sporcular, gazeteciler ve eskiden çevremde olan gereksizler.
Şeyma Subaşı. Net.
biri var onu hem çok özlüyor hemde olabildiğince nefret ediyorum hatırladıkça. kararsızım şuan öldüğünü düşündüğümde derin boşluklara düşüyor ne tepki verebileceğimi kestiremiyorum. deliler gibi kendimden geçercesine ağlarmıydım ? yoksa artık gerçekten yoksun mu der bitirirdim herşeyi bilmyorum. birkaç gün önce kokusu burnuma estiğinden şikayetçiydim ama bir o kadarda mutlu. ama tek istediğim eğer ki ben ondan önce ölürsem tek isteğim benim ölüm haberimi aldığındaki surat ifadesini delilercesine merak ediyorum. eğer son bir dilek hakkımız varsa ve gerçekleşebiecekse içtenlikle bunu diliyorum.
Azrail.
Babaannem. Babamın üzülmesine üzülürüm o kadar. Yatacak yeri yok.
birtakım siyasetçiler. üniversite ve lisede tanimak zorunda kaldığım arkadaş gurubundan bir kaç kişi.

bazı dünya ülkeleri yöneticileri ve işadamları.

ve göze batan dinciler.
recep tayyip erdoğan.
En yakınlarımdan biri benim için. Gördükçe nefretim daha çok artıyor. Bana yaptıklarını sineye çekemiyorum. Acı çekerek ölse zerre kadar üzülmem. Herkesin sevmediği kişiler vardır.
Ölse üzülmeyi geç gözümün önünde işkencelerle ölse işkenceci yardım edeceğim insanlar var ya da oturum büyük bir zevkle izleyeceğim. Ama yine de öyle bir şey olmasın tabi ne gerek var...