bugün

psikolojik rahatsızlık belirtisi. ipin ucunun kaçırıldığının göstergesi.

görsel

edit: girilen entry ler üzerine açıklama yapma ihtiyacı hissettim. fotoğraf belki de ölmeden çektirilmiştir bilemeyiz. ama hasta yatağında can çekişen bir insanın yanında gülümseyerek fotoğraf çektirmek etik midir? peki ölüm gerçekleştikten sonra bu fotoğrafın altına açıklama yapıp sosyal ortamda paylaşmak etik midir?

not: iş bu entry hiç bir şekilde hakaret amacı gütmemektedir. sadece eleştiri amaçlı yazılmıştır.
Gulmeyin bari amk mallari durumu.
ilgili fotoğrafla alakası olmayan durumdur.

fotoğraftaki adam hala canlı. benim hayatım cinayet ölüyü anlarım.

büyük ihtimalle dedeleri vefat ettikten sonra o kızlar mekanın cennet olsun diye yazdılar fotoğrafa.

etik: şimdi bu iki kıza hakaret ediyorsunuz bir daha onların acılarının üstüne gidiyorsunuz. yapmayın. ayıp. ikincisi neden iki kızın fotoğrafını sözlükte paylaşıyorsunuz bu da ayıp.
montajdır.
akp döneminde gerçekleşmiştir.

https://www.facebook.com/elifokul94?fref=ts
tek başına bir psikolojik rahatsızlık belirtisi olmayan durumdur.
durumun öncüllerinin değerlendirilmesi gerekir.
fotoğraftan kişinin ölüp ölmediği kanısına varmak sakıncalı bir tutumdur.

belki de fotoğraf dede ölmeden çekilmiştir.
Sevdikleri insanları kaybeden kişiler tarafindan 19. Yüzyılda çok sık bir şekilde yapılan eylemdir.
(bkz: post mortem photography)
eskiden avrupada çok yaygınmış gerçekten adamlar bayağı en güzel giysilerini giyip son bi foto çektirirlermiş. google dan bakın bir hangisi ölü fotoğrafta anlıyamıyorsun...
la havle ve la kuvvete dediğim fotoğraf. hayır birde gülerek poz vermek nedir. otur dua oku.
Dünyanın civisi çıkmış ölen dedeyle resim cektirip bir de utanmadan gülmüşler insan az üzülür bu nedir yahu.
fotoğraftaki dedeleri ölü değilse eğer daha çok bir psikolojik rahatsızlığı var bu kızların. manzara daha vahim.
rahmetli dedeyi geçtim, o iki gülümseyen şahsın beyin ölümü çoktan gerçekleşmiş.
yazık.
http://www.internethaber....ri-karistirdi-687152h.htm
ne aldılarsa aynısından istiyorum.
başka bir örneği;görsel
bir elham iki kulhu okumak dururken fotoğraf çeken insan eylemi.
Abd'de yapılan bir araştırmaya göre; "bu resimdeki adamı ölmüş sanan sn. Türkiye vatandaşlarının iq ortalaması 100 ün altında olduğu kanıtlanmıştır" (Bu bilimsel açıklama abd'deki bir dergiden alınmıştır).
(bkz: miras çekim)

(bkz: miras keyfi)
fotograf besbelli dede sag iken cekilmis, dede henuz yasiyomus yani. siz hasta dedenizle fotograf cekerken somurtuyonuz mu arkadas? oldukten sonrada mekanin cennet olsun falan yazmislar ama burda asil sikinti dedenin yatis sekli. olu gibi uzanmis. yanlis algiya sebeb oluyo fotograf.
benzeri için;
(bkz: post mortem)
sorun fotoğraf çektirmek değil. hala savunan var amk. lan sorun her boku facebook'a dökmek. ergenin tekinin hareketi işte. psikolojik sorunları var. ayrıca sanırım akp'li de. yani kısmen doğruluyor teorimi.
manyaklığın dibine vurmuş insanın yapacağı saçmalıktır.
not: kızlarin ergen ya da akpli olması hiçbir şey değiştirmez. Açık bi iftira ile sosyal medyaya kurban gitmişler.

amk gerizekalı beyinsizleri nasıl kanıyorsunuz her şeye. Bu başlık altında dedeyi ölü sanan herkesi liste yapip donuza eklemek lazım. embesillerle aynı sözlükte yazıyoruz ya.

Yapılmamış eylemdır.
dede sağ iken çekilmiş ölünce de o resim hatıra olarak paylaşılmış,
sözde başörtülüler üzerinden müslümana kin kusma eyleminden vazgeçemeyen karaktersizler için çok önemli değildir gerçi.
Genelde 1.sınıf tıp öğrencilerinin marifetmiş gibi yaptıkları durumdur. Kadavralarla yaparlar bu işi. Gülmek bir yerde dursun, ölmüş adamın elini kolunu omzuna atmak suretiyle, evet bunuda yaptılar efendim.
güncel Önemli Başlıklar