bugün

sabret, öleceksin.
(bkz: sabır)
yaşa, inadına yaşamak için hayatın tadını çıkar.
Kendi kendini kurtarmayani kimse kurtaramaz...
Ekstra bir şey yapmana gerek yok eninde sonunda bir gün öleceksin zaten.
Ölmek çözüm değildir. Ölüm yeni bir başlangıç ve dünya hayatında nasıl bir durum sergilemiş isen, iyi yada kötü adil bir şekilde yeniden başlayacaksın..

Yeniden doğuşunu ve yeniden bahşedilecek hayatını, ölüm ile başlatacak olursan, dünya hayatının cennet gibi gelmesi muhtemel olacaktır. Geriye dönüşü de imkansız olacaktır, zira sonsuzluk başlamış, döngü kapıları kapanmıştır.
Türkiye siyasetini yakın takip et. Zaten beyinin otomatik kapanır.
Psikoloğa git. Napacaksın başka?

Ayrıca şu entrylere bak. Biri her türlü öleceksin yazmış, 3 kişi de beğenmiş. Öteki seni üzen insanları haytından çıkar demiş, diğeri gaz vermeye çalışıyor. Oğlum bunlar nasıl düşünceler? Profesyonel destek alman lazım demeniz lazım, kadın/adam intiharın arifesinde, sizin söylediklerinize bak.

Edit: ben başlığı çok ciddiye almış olabilirim ama olm bunlar nasıl entryler allah aşkına, biraz doğru düşünün.
izmirde bağırarak atatürkü sevmiyorum de gerisini modern, özgürlükçü, laik izmirli kardeşlerimiz halleder diyerek cevaplandırılabilecek soru.
bana gel. tek bi yumruğuma bakar.
Bekle zaman icinde kesinlikle öleceksin. Acele etme yani henuz dunyaya kazik cakan bir insanoglu olmadi.
güncel Önemli Başlıklar