bugün

O seni bulur zaten, sen istediğin zaman olmuyor.
ölmek istemiyorum hiçbir şey istemiyorum.
depresyondayken sürekli yaşanan istektir. yaşarken ölmeyi isteriz. herkes kendinde olmayı şeyi ister çünkü. ölümün en kötü yanı bilinmezliğin kendisi olmasıdır..
Bir gün ağlamaktan yorulmuş tavanı izliyorum. Birkaç ses var ama ben dünyanın en yalnız insanı hissediyorum. Bilmem hiç hissettiniz mi ama yapayalnız olmak birileriyle yalnız olmaktan daha güzeldir. Tam da bunu hissediyorum. Hiç umut kalmamış içimde, her şeyi bırakacak kadar delirmişim. Kalktım şu satırları yazdım.
Parçalanmış bir boşlukta
insan tam kalamıyor
Ölmemek için direniyorum
Tüm marifetim bu
işte bunlar hep refah tepmesi.
valla bak.
aç kalmamak için bütün ihtiyaçlarını kendisi, fizik güç harcayarak yapmak zorunda kalan birinin bunu düşünecek vakti olmaz.
ha büyük ve aşırı üzücü şeyler yaşanmışssa bi nebze ama öyle şeyler yoksa refah tepmesidir.
bir gün dene.
bütün ihtiyaçlarını kendin karşılamaya çalış.
ekmeğini yap, suyunu kuyudan ya da çeşmeden getir, yemeğini kendin yap, çamaşırını kendin yıka. vs vs.

destek olsun diye söylüyorum.
eldeki "yaşamda direnmek" kağıdıyla, yerdeki "ölmek istemek" kağıdına sürkontr çekin.
Bir zamanlar artık dayanamadığım noktada gerçek manada yaradandan istediğim şey. Sonuç: yaradan her gün öldürerek veriyor.
Kimi zaman Uzun gecelerce düşündüğüm, berbat ruh hallerimin çığlığı.
Ciddi stresin uzun sürmesi depresyona depresyonun uzun sürmesinin de insanı getirdiği yer "intihar eğilimi" ve ölmek isteğidir.
intihar eğilimi olan insanlar için önerilen şeylerden biri derin beyin uyarımıdır.
Beyinde supgenial denilen kısma yapılan uyarılar depresyon ve intihar eğilimini %40 oranında azaltır.
Hiç kimse sevmiyor beni.
Sıkıntılarla çok boğuştuğum bazı zamanlar aklıma gelen düşünce.bu kadar mücadele et ne için bilmiyorum ama vardır bir hikmet.
boşa yaşıyoz amk.
True gibi söyledin.
Arada geliyor ölme isteği de sonra amaan yaşamak mütüş diyip geçiştiriyorum.
boşa yaşıyoz amk.
“bilgeliğin başladığına ilk işaret, ölmek isteğidir.'' Kafka
Bu 1-2 ay önceki beni hatırlattı. Eylül ayı başından ocak ayına kadar yoğun bunalımlı bir hayatım vardı bilen bilir. ocak ayı ortası civarında topladım kafayı. Bir şekilde topluyor insan.
https://twitter.com/malmq.../1641532202063110150?s=19

Hayat güzeldir.
Ne yaşamak ne ölmek!
Elinde değil insan oğlunun.
istesen de istemesen de
Rab ne derse o olur.
zayıflıktır. bu aklınıza geldiğinde en büyük düşmanınızı aklınıza getirin ve gülümseyin. siz hayatta olup çaba gösterdiğiniz için nasıl kuduracağını düşünün.
Ben burada çok ölmek isteyen Kezo gördüm hiçbiri ölmedi.
islam'a göre olmaması gerekir. yaşamak istemek lazım.
Laaa gızım karıncalar yiyecekk yaaa.
Keyfin bilir derdim.
Yaşamın zorluklarında, kimi zaman pes etmeyi istemek.
Aslında istediğiniz, bedeninizin yok olup gitmesi değildir kimi zaman.

Yaşadıklarınız ve yaşayacak olacaklarınızın, duygularınızın, acılarınızın ve bu tür ihtimallerin ölmesini, yok olmasını istersiniz.