bugün

Ben sizin hayat anlayışınıza sokayım.

Amk cahilleri.
bu kızda akıl varsa hayır demiştir ben çocuk kalkınca kapattım videoyu. embesil herif.
Kuştan ödünç alınan beyinle yapılmış tekliftir.

Bence anneler dikkatli olmalı ve bebeklerini kafa ûstü beşikten düşürmemelidirler.
Sonra o bebekler büyüyüp insan olmak yerine zerzevat oluyorlar, üzülüyoruz.
Diyeceğim bu kadar!
be koduklarım!

siz üremeyin. hatta hiç evlenmeyin.

neden üreme ehliyeti getirilmiyor lan? neden öjeni insanlık tarihinin kara lekesi oluyormuş? aha bu mallar yok edilse çok mu şey kaybederiz?

beni başkan seçin söz hepsini getiricem. üniversitelerin yarısını kapatıcam panpalar. emeklilik yaşını 50ye düşürücem. ki gençlerin önü açılsın. yıllık atama sayısı kadar üniversitelerde eğitim alanında öğrenci alınacak! rektörlerin atamasına da yök ve üniversite bakacak!

alın işte, şaka maka bir türkiye işte böyle gelişir!
dini eğitim almamış eğlence gırgırı kendine biat edinen malum zihniyetin yeni eğlence anlayışıdır. bunların dedeleri de böyleymiş eğlenceden eğlenceye partiden partiye koşarmış..
Kezoların efendi yerine mal tercihi.
Hastasınız siz yeminle.
Evlenme teklifi ederken yere tükürmeyen de ne bileyim.
Aklından zoru var zaten. Normal insana böyle evlilik teklif edilmiyordur. Bayıla bayıla kabul etmiştir. Eskiler en azından cahil olduklarının farkındaydı. Bunlar farkında değil.
Buna evet diyecek kızın aklından zoru vardır.
normal bir insan "senin ben beynini sikeyim" der ve ayrılır oradan ama öyle bir malla takılanın da çok bir aklı yoktur diye düşünüyorum.

tek temennimiz ürememeleri.
Bence Z kuşağı evlenmemeli.
kız, adam hortladı diye dilini yutup felç geçirseydi ya ne güzel reyting olurdu.

(bkz: başkası adına utanmak)
Umarım çocuklarınız alien olur dediğim bir acayip teklif.

Adamlar her gün seviyeyi daha da yerlere çekmeyi başarıyor, helal olsun.
0.25'te hüark löps diye yere kustu hayvan oğlu hayvan.
malum coğrafyadan şaşırtmayan video.
çok romantikmişsin moruk.