Jack london - martin eden

--spoiler--
ben martin eden'in ölümüne üzülmüştüm.
--spoiler--
Ateş böceği yolu'nda kitaba ara vermeyi gerektirecek kadar ağlamış insanım ben be. O nasıl bir kitapti ya hala unutamam.

Eger kitap yada rol başarılı ise yazdığı yerde yazdığı olayda oluverir insan oradan gelir bu üzüntü.
Selma jezkova - dancer in the dark.

Hayatımda ağladığım yegane filmdir. Gözümden yaş gelmeyi bırak, hıçkırmıştım resmen.
Korhan korludağ

Cesur ve güzel

Ağladım lan resmen.
Oğlum belki size saçma gelecek ama, ben matrixin son serisinde neonun öldüğü sahnede ağlayacaktım resmen. Adam senelerce dünyayı kurtarıcam diye çileler çekti, orasına burasına makineler bağlattı, trinity ile olan aşkından dünyayı kurtarmak uğruna vazgeçti. Ama yine de öldü canım neocum.

Dipnot: Geçenlerde matrixin yeniden çekileceğine dair bir haber okudum. Umarım doğrudur ve neo ölmemiş bir şekilde aramıza döner. Tabi neoyu kimin oynaması gerektiğini siz biliyorsunuz. (KR)
Aşık olan kitap kahramanı yüzünden çıldırmıştım.
8 9 yaşlarında okuduğum ilk kitapta yaşıtım olan bir çocuk kahraman vardı, 12 yaşında ikincisini okuduğumda yine neredeyse aynı yaştaydık, çocuk gitti aşık oldu aklımı yitirdim çok ağladım.
Üçüncü kitabı aklım başımdayken okudum yine ağladım.
Hisli insanlara özgü bir durumdur.
Lanet gelsin çok hisliyim.

(bkz: şeker portakalı)
Mavi saçlı kız kitabında olmuştu bana .gerçek bir kahraman olması buna sebeptir.