bugün

(bkz: orospu çocuğu nedir nasıl olunur).
Vicdansızlıktır. Kalpleri kurumuştur. Bir bebeğe dini, dili, ırkı ya da başka bir sebepten kin beslenemez.
Büyüdüğünde de siz diyeceksiniz zaten demek farketmez demiş.

Çünkü biz biliyoruz o insanlar için neler dediğiniz. Bu bebe de büyür, o zaman da bayrağı siz teslim alırdınız, genç kız olunca 30liraya siker, delikanlı olunca bir parça ekmeğe ırgatlık ettirirdiniz.

Bebekleri görünce bile riyakarsınız.
suriyelileri sevmeyebilirsiniz. bende sevmiyorum amk.

ama ölen sabi sübyan, günahsız bir melek.

hiç mi ar yok sizde insafsız pezevenkler.
onun yerine ben utandım.
GELECEĞi DÜŞÜNEN KiŞi BEYANIDIR. BEN 10 YIL SONRA BiR VELED TARAFINDAN BIÇAKLANMAK YADA SOYULMAK iSTEMiYORUM. tÜRKLERE HiÇ BARi CEZA VAR BUNLARA O CEZADA YOK. bIÇAKLAR GiDERSE ARKAMDAN AGLAYACAK MISINIZ EY HÜMANiSTLER?

--spoiler--

kıyıya vurmasaydı dilenip parka sıçacaktı büyünce karanlıkta götümü kesip karıma kızıma tecavüz edecekti. ırkçı değilim ama ölmesi daha iyi olmuş.

--spoiler--
Konuyu çarpıtmayın önce gidin entrryi okuyun sonra burda iyi insanlık taslayın. iyi insan o çocuğun ölmesine de, o şehidin ölmesine de bu vatana da üzülür.
hiçbir milliyetçi esasında böyle bi şey dememiştir fakat böyle durumlarda milliyetçiliğe bok atmak için güzel fırsattır. çıkar hırtın biri tepki çekmek için bunu der ... +vay sen ve senin gibi milliyetçiler zaten böyledir falan fişman ... alıştık artık.
pedofil yavşakların çocukları çok düşünüyormuş gibi ahkam kesmesidir.

olm senin ülkende açlıktan ölen bebekler var lan. okuyamayan kız çocukları var, küçücük yaşta dedesi yaşındaki tiplerle evlendirilenler var. bir gün yazdın mı onlar için?

ölen suriyeli olunca, arap olunca götünüz tutuşuyor ibneler.
dön de kendi ülkene bak önce.
çocuklar burada da ölüyor.
minicik, küçücük bir beden üzerinden din, dil ve ırk ayrımı yapacak, öte yandan siyaset güdecek kadar adi, aci ve şerefsizlerdir.
Gebersin diyenlere kızmıyorum, ben onun biyolojik babasını sikeyim. Rahat yaşama hayalleri ile böyle riskli yollardan dışarıya kaçmak, hele hele ufacık bebeyi yanına alarak buna teşebbüs etmek salaklık, cahillik, mallıktır.

Yoksa kimsenin söylediğiyle kimseye bir şey olduğu yok. Bekle ülkende kaos bitsin, türkiye sana kucak açmış en azından zorunlu ihtiyaçlarını gidermeye çalışanlar var. Çalışmayı dene, ama yok kaçacaklar avrupaya hayatları kurtulacak. Biz bilmiyor muyuz lan egede bir kayığı denize indirip kürek sallamayı, bak yine sinirlendim amına koduğum evladı ya.
insandışılıktır. hayvan bile denemez o insanlara. çünkü hayvan bile yapmaz bunu. kalbi sökülmüş üstüne sifon çekilmiş olması lazım.
Ölen bir çocuktur. Yazıktır. Çocuklar ölmemeli büyüklerin cezasını o küçücük bedenler çekmemeli.