bugün

hatice dağlı'nın, savcıyı öldürenlere "hakikat savaşçıları" dediğini bilmeyen(!) yazar beyanı.

http://www.presshaber.com...cesiyle-aciga-alindi.html

ayrıca komünist Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni mi olur yahu?

edit: eksileyen, komünist Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni herhalde.

edit2: başlığı açan kaçmış.
Vallah çok haklısınız ama bu bizde devlet geleneğidir,
dersimin kuytularında çoluk çocuk gebe demeden karın deşmiş bir zihniyet bugün çıkmış çocuklara teröröröst demeyin diyor.

Berkin çocuktu, berkin terörist değildi diyen aynı kafalar dün berkinin aynısını yaşını büyütüp darağcında sallandırmıştır.

Riyakarlığınıza doyamıyorum.
şehit edilen savcıya kan emici deyip öldürülen üç teröriste "hakikat savaşçısı" diyen bir zavallının sözü. ilk başta meslekten men edilmesine tepki koysam da şu fotoyu gördükten sonra isabet olmuş dedim. görsel
Valla canım bizde böyle.
Bazılarının ırkçılığın ve komünizm doğu halkından ne götürdüğünü göremedikleri husustur.

Yazarlarımız olup biteni anlamak için kendilerini boşuna tüketmesin. Irkçılık artık doğudaki yeni çıkan dinin adıdır.
imamınında, hocasının da çoğu kürtçü dür. Özellikle de yeni neslin. Bu kürt ırkçılığı nın hatrına mollalar, meleler bile komünizm in hiç umursadan destekçisi olmuşlardır. istediğin kadar uyar, tebliğ et asla dinlenmez sin.

Onbeş doğu kökenli ilahiyat okuyan imam la sınav öncesi, bir arkadaşım vasıtasıyla tanışma, geceyi birlikte geçirme imkanım oldu. Ben onlara ümmet olmaktan, birlik beraberlikten bahs ettim, lakin ırkçılık yapmış, Türkçülük yapmış gibi tepki gördüm. Gece yarısını geçene kadar muhabbet ettim ama hiç birisi ile din kardeşi de olamadım. Irkçılık malasef onları bir hastalık gibi sarmış. Irkçılığı ayaklar altına alan bir dinde de imam olmak, onların ruh hallerinin ne olduğunu ayan beyan ortaya koymaya yetiyor.