bugün

keşkr şu hayvanın yerine bunu öldürüp bönürlenen hayvanların nesli tükense.
Bu gerizekalılar onun vaşak yani (lynx) olduğunu bilecek kadar tetebbuata sahip değildir eminin, kedi diye vurmuştur bu aptallar, bunlara sadece para cezası veriyorlar o zoruma gidiyor.
avcıların alayının aq.
tipler de tam kadrolu çomar yer de erzurum zaten bunlar ne bilsin o hayvanın neslinin tükendiğini koruma altında olduğunu. bunlar düğüne gitse geline yazacak tipten.
hem hayvanların yaşam alanlarını betonlarla gaspediyoruz hem de canlarını alıyoruz. yazik
bir canlıyı öldürdüğünde kendini iyi hisseden ve bunu övünme konusu gören; düşünmeyen ve vicdan sahibi olmayan bu kişilere para cezası yeterli değildir.
Doğal yaşam alanı,tabiat,coğrafya gibi bilgilerden yoksun bir nesil yetişiyor.cahil cüheladan ne beklersin.
diyelim ki kedi filan zannettiler, kedi yi neden avlarlar? biri bana açıklasın?

durun ben açıklayayım ; tamamen ibnelikten, avladında ne oldu?

avcılık eski tarihten kalan bir şey, insanlar yemek için sadece yiyebileceği kadar av avlarlardı. şimdi neden var avcılık?

bu siktimin andavallarına sorsan acaba hiç hayvan belgeseli izlemişlermi? o vurdukları hayvan ne kadar narin, ne kadar nadir bir hayvan biliyorlarmı? ben söyleyeyim onlara o hayvan vaşak. siz de yavşak.