bugün

yakılmadım ayaktayım...
yani öldükten sonra yakılınca ölen kişi berzah aleminde olmuyor mu islam'a göre. oluyorsa ister yakılsın ister gömülsün ne fark eder. olmuyorsa yakılarak berzah aleminden kurtulur.
bir daha düşünsünler bence:

görsel
isteyebilir, herkes putperest arap geleneklerine göre gömülmek zorunda değildir. insanların dirisine karışıyorsunuz o sikik dininizle bari ölüsüne karışmayın.
ben daha çok akbabalara yem edilmek istiyorum. sonuçta toprağın altında çürümekten iyidir.
(bkz: tibet budistleri)
Öldükten sonra asla yakılmak istemem. iskeletim kalsın isterim, bütünlüğümü muhafaza edeyim isterim. Ne de olsa, insana birazcık bile benzesem, belki tekrar dirilme şansım olur.

Celine nin gecenin sonuna yolculuk kitabında buna benzer birkaç satır vardı. Okuyunuz okutunuz...
yav her türlü sela okunacak seninde cenaze namazını kılcaz bırakın bu ayakları.
görsel
tabiatla harmanmanlanmak isteyen, hic degilse kulleriyle ozgurce dunyada dolasmak isteyen yazarlardir...
anlasilmamasi normaldir, cagindan bir iki adim otededir...
işe yarar birkaç organımla etrafa ışık saçtıktan sonra yakılmak en büyük dileğim. şöyle bilmem kaçıncı kattan küller savrulacak etrafa. estetik bir ölüm kuşkusuz.
(bkz: bachelorette)
edit: tek dileğim bu, kırmaz umarım çevremdekiler beni. bir de fonda black sabbath 'tan wheels of confusion çalacak. ölüm tatlılaşacak, manidarlaşacak. budur!
yasalaşmalı ülkemizde.
islam a uzak yazarlardir. ıslami akidelere göre ölünun defni belirlenmiştir.
anneannemş öyle derdi " ben öldükten sonra isterseniz çöpe atın ne fark eder ki giden gitmiş nasıl olsa" o zamanlar anlamazdım kızardım o'na. şimdi anlıyorum gerçekten gittikten sonra ha bir toprağın altına konumuş tepene bir memrmer taş dikmişler, ha yakılmışsın hiç fark etmiyor.
benim kapalı yerde kalmak gibi bir fobim olduğundan yakılmayı tercih ederim. düşündükçe baıyor yemin ederim.küçücük bir yer sarıyorlar bir de böyle of of of.
"ben zaten yanmışım" diyen kişi için fark etmez. hatta "öldükten sonra isterse s*ksinler" de diyen olabilir.
öldükten sonra beni kısık ateşte pişirin.
yakılmak değil de, göğsüme hem islam'ı hem de türklüğü simgeleyen hilal ve yıldızın, kızgın demirle damgalanarak gömülmemi isterdim.
ÖLDÜKTEN SONRA değişik fantezileri olan yazarlardır.

ölmüşüz amk isterseniz yakın, isterseniz sikin. ne edem o saatten sonra akıl başta olmayınca.
ruhum cehennemde yanacak, bedenim yansa kaç yazar.

Mc yaralı serseri.
evet böyle bir düşünceye sahip olan yazarlar belki vardır. toprak altında yılanlara farelere örümcekler yem olmaktansa yakın gitsin bedenimi ülkemizde yasaktı herhalde meral okay vasiyetini yerine getirilmesine izin verilmedi.