bugün

"tek gözlü brezilyalı kel travesti ile ankara keçisinin şehvet dolu dakikaları için tıkla!" yazan linke umarsızca tıklayan kişinin daha sonradan aklı başına yavaş yavaş geldikçe yaşayacağı korkudur.

edit: cenaze namazını kılmazlar şerefsizim.
Hayır yani niye tıkladın diye sormazlar mı adama?
çok büyük korularımdan birisidir.
Korku değilde ortalık çok karışır.
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.
(bkz: ekran kilidi)
(bkz: korkunu sikeyim)
Vay arkadaş, ne var ki bu kadar telefonunuzda. Aptalca vatzap konuşmalarınız, tinder beğenileriniz, belki sevgilinize yollamak için çektiğiniz götünüz başınız açık fotoğraflar. Ölmüşsün amk, geride kalanların ne düşüneceğini önemsiyor hala. işte bunlar hep mahalle baskısı.
istedikleri kadar baksınlar Dropbox şifresi benle birlikte ölecek.
Her ne kadar ölüp gitmis olsam da babamin telefonumu kurcaladiktan sonra mezarima gelip kim bu konustugun cocuk diye beni azarlayacak diye korkmuyor degilim. Yapar vallahi yapar.
Boşver gitsin derim, Öldükten sonra baksalar ne olur bakmasalar ne olur, bari mesajlara esprili birşeyler yaz en azından okuyanlar gülsün.
-reis!
+ne var kupifo? ne var!?
-bunlar ölmez değil mi?
+ben bilmem kupifo! ben sana adamları konuştur dedim, şu yaptığına bir bak!
-reis, kapat şunları kaydetmeyi. ya bunlar ölürse, ya benim yaptığım anlaşılırsa?
+kupifo, zeus kayıtlardan ve hatalarından korkmadığı için tanrı sayılırdı. tüm çapkınlıklarını biliyoruz ve yine de tanrı diyoruz değil mi? sen kupifo, evet sen... adın çok saçma ve komik ama yine de tüm tanrıları yok edecek kudrete sahipsin!
-o zaman niye reis ben değilim de sensin?
+telefonunu ver kupifo!
-buyur reis...
+şimdi defol git!

kupifo reisin tavrına gücenerek gitmişti. sonra bir meyve bıçağı ile kendisine gelişi güzel darbeler atmaya başladı. heryer kan gölüne dönmüştü ve üşüyordu kupifo. reis girdi içeri ve kupifo'ya "erkek adam ağlar mı?" diyerek ateş açtı.

kupifo ölmüştü. ölen kupifo o anda korkmaya devam ediyor muydu yoksa korkusu bitmiş miydi, bunu reis anlayamamıştı.
bir nevi otopsi olabilir bazıları için. (bkz: vah vah yalnızlıktan ölmüş)
off.
chrome geçmişi.
salak fotoğraflar.
gizli notlar.
yürüdüğüm karılar.
rezalet..
Olmayan korkudur. Güvenlik şifresi denen bir şey var lakin ani bir çağrışımla ben ölürken telefonuma gelen whatsapp mesajlarını diğer uygulamalardan gelen bildirimleri düşündüm de bir şöyle, ağız tadıyla yok olamıyorsun bile, sanal dünyada oluşturduğun kişilik senden bağımsız bir şekilde rahat rahat yaşamına devam ediyor falan çok garip.
Iphone larda şifreyi yanlış girince telefonu siliyor. Bunun dışında otomatik silme programı kurulabilir. Tabi en güzeli akıllı telefon kullanmamak ya da hesabını veremeyecegin işler yapmamak.
Bizim kız zaten ölüymüş diyebilirler. Galerim hep ders notları, kitap pasajları, annemin zorla çektirdiği gezi fotoğrafları. Kendi fotoğrafımı çekmeyi sevemiyorum. Belki biraz hmmm olduğumdandır. Tabii bir de telefonum çamaşıra makinesi netliğinde çekiyor. Neyse tabii bunları anlatmam çok saçma. Evet, çok saçma. Baya saçma yani.
Telefon geçmişimin yüzde doksanı "knk napion?" yazılarıyla dolu onun için sıkıntı yok.
Telefonumu benimle birlikte gömün.
acırlar lan bakmasınlar.
amateur pov.
öldükten sonra telefona baksalar ne olur, asıl rezillik kıyamette amel defterlerimize bakıldığında ortaya çıkacak.allah cc yar ve yardımcımız olsun.
Lann.
Bilgisayara yanlış şifre girince her şeyi silen programın adı neydi.
Lan allah hayırlısını nasip etsin zaten ölmüşüm başımda bi dünya dert bi taraftan affedilecez mi acaba kaygısı...

Tele bakmışlar da dalımı daşşağımı görmüşler. Bana ne amk.
Istanbul büyükşehir tiyatroları tarafından oynanan ölü adamın cep telefonu tavsiye edilir.