bugün

Merhum kişinin kemiklerinin sızlamasına vesile olabilir.
Allah korusun, gecinden versin ve büyük konuşmuş olmayayım ama, yapmayacağım iştir.
Hurilerden biriynen evlenebülüü.
yapılmaması gereken şeydir zaten evleniceksen çok sevip evlenmelısın ve o öldükten sonra tekrar evlilik fikrini aklına dahi gelmemeli bence bu durum evlendiğin kişiyi gerçekten sevmediğini gösterir üzücü bır durum.
yani kendisi büyük aşk yaşadığını ve kimseye bir daha o gözle bakamayacağını söylerse saygı duyarım ama ben özellikle evlenmesini isterim. ya ben ölmüşüm diye o da mı benimle ölsün, insan sevdiği bir insanın ömür boyu yas tutmasını isteyecek kadar bencilse bu sevmek değildir ki. ben ölmüş gitmişim, toprakta solucanlara ziyafet olmuşum, artık hissettiğim bir duygu yok, ama o yaşıyorken niye eziyet çeksin? başkasına bakmayı vicdan azabı görerek ömür boyu kıvranacaksa, benim kaldıysa ruhum azap çeker sevdiğim huzursuz, mutsuz diye. hayat devam ediyor, manyak mısınız? sevgi değil bu hastalık olur benden başkasıyla olmasın derseniz. sen sevmeyi becerememişsin, karşındakinin seni sevmesine tav olmuşsun, öldükten sonra bile oyuncağı alınmış çocuk gibi ağlanmayı mı düşünüyorsun? asdfgh sen ama bana vefa borcu yea derken yılanlar götünden ısırık alıyor olacak, bırak kalanlara dert olma.
Öldükten sonra hiçbir şey duymayacak, görmeyecek, hissetmeyeceksiniz. Tabiri caizse fişiniz çekilecek. O yüzden kim kiminle ne yapmış sizlik bir durum olmayacak. O yüzden çok da kafayı yoracak bir durum yoktur diye düşünüyorum.
Annem ya da babam vefat etse ve diğeri evlense ben affedemezdim sanırım ikisini de. Ben bakarım hiç fark etmez. Allah göstermesin tabi böyle bir şeyi.
bu basligi ben actim. kelebek etkisiyle kimler en az bi 10 dakika depresyona girdi elleri gorelim
gelecege not eşim ,mutlu olmanı isterim ama lutfen evlenme.
ayrica ilk gider belli olmaz shsjbd
Ben ölüp gittiğim için beni etkilemeyecek durum fakat benim başıma gelse allah korusun, ben yapamam bunu.
Onunla olan anılarımı hatırlayıp üzüntüden kanser olurum ve sonunda ben de eşimin yanına giderim.
Evet.
ben öldükten sonra başlarım dünyanın şarap çanağına. tabi çocuğum varsa o ayrı.
bence mahsuru yok.
ölmüş olduğum için benim açımdan çok da sorun yaratmayacak olan hadise. zaten ölmüşüm. benimki bana yetiyor.
mutlu olmak için ne gerekiyorsa yapsın. yeter ki mutlu olsun.
Besle kargayı oysun gözünü.
Ben ölmeden önceee.... bir sürü dostum vardıı...
Ben öldükten sonra evlenmis evlenmemis ne farkeder.
Yanliz çocuğumuz varsa, üvey baba gölgesinde birakmasini istemezdim. ona; başka bir adama baba demek mecburiyetinde bırakmasını istemezdim.
“bir gün ölürsem sakın evlenme.” demişti karısı, bundan yıllar evvel, arkadaşlarıyla güzel bir yemek masasında şaraplarını kahkahalar eşliğinde yudumlarlarken. kadehi tuttuğu elinin kırmızı ojeyle cazibesini artırdığı ince ve zarif işaret parmağını kaldırmıştı kendisine doğru sert bir uyarıda bulunur gibi. saniyeler süren kısa bir donukluğu, attığı cilveli kahkaha ile sonlandırmış ve şarabından, bu sefer daha gür kahkahalar eşliğinde bir yudum almıştı.

https://mbsadam.blogspot....em-sakin-evlenme.html?m=1
hayatın gerçekleri.