bugün

(bkz: öküz gibi yoldan geçen kadın)

öküz gibiyse bakılmaz genelde, güzelse bakılır.
gözle yapılan tacizdir. bence şikayet edilmesi durumunda cezai yaptırımı olmalı sapık gibi bakan kişi cezasını bulmalı.
haram olan durumdur göz zinası kapsamındadır "erkeklere söyleyin gözlerini haramsan sakındırsınlar" ayet.
öküz gibi bakan ayrı olay da. zaten çoğu kadın "bakııın ne kadar devasa bir göte sahibim, sizden daha büyük" demek için açmıyor mu?
Herhangi bir yol kenarı kahvehanesinde rahatlıkla gözlemlenebilen olay.

Sanki içeriye girişte göte bakma sözleşmesi imzalatıyorlar, ben her göte bakmam diyeni içeri almıyorlar.
vermiyolar öyle.
(bkz: yoldan geçen her kadının götüne öküz gibi bakmak)

şeklinde açılması gereken başlık. hem bana başlığı başlık diye tanımlattığı için hem de sadece dil bilgisiyle ilgili bir konuyu dile getirirken göt yazdırdığı için bu sözlüğü affetmeyeceğim.
Göz o kişiye aittir bakabilir. Kadın rahatsız oluyorsa götünü belli etmicek kıyafetler giysin.
oku baban gibi eşek olma minvalinde bir başlık olmuş. otizm spektrum bozukluğum mu var bilmem yolda önüme bakarak yürüyebiliyorum, kafayı gömüş hızlı adımlarla biran önce kalabalıktan kaçmaya çalışıyorum normalde arkadaşlarla diyaloğum iyidir ancak tanımadığım birine bakmak hele ki gözle taciz boyutunda bakmak bana bayağı aykırı bir hareket olduğu için bakan bundan ne haz alıyor idrak etmesi güç.
Genelde burda Allah kitap diye bağıranların yaptığı edepsizliktir.
ikincisi orospu bedenini para karşılığı satana denir.Giysisini beğenmediklerinize değil.Milletin orospu olup olmadığını iki parça kumaşla belirlemek sizin haddiniz değil.
Üçüncüsü bu gözle tacizdir.Yapan kişinin gözlerini sikin.
Bunu yapan haysiyetsizlere gözümü dikip tiksinerek bakıyorum. Beni farkedince rezil olduğunu anlayıp ne yapacağını şaşırıyorlar. Gözünü kaçırıp abuk subuk havayı izlemeler, bir öksürme krizi, boğaz temizliği, bomboş telefona bakmalar falan. Sonra ben başlıyorum gülmeye, o da kıvranıyor öyle andaval pislik!!

Böyle pislikleri o hale sokmaktan müthiş keyif alıyorum. Bakma amcacım, bakmaaa.. git karına bak da sevinsin kadıncağız, kocam beni seviyor diye.
görsel
Zamanla Beyin harddiskini eritir.
açık giyinene bakarlar gayet doğal. onlar bakılsın istiyorlar zaten.
odunu yemekle sonuçlanabilir.
güncel Önemli Başlıklar