bugün

öküze bakmasını öğreten yaratıktır.
Şu lokomotife bak diyordur.

Öküz tren lokomatif ilişkisi.
Genelde doğuda başıma geldi. Misal ben kardeşim ve kuzenimle bir çay bahçesine girdik full erkek kaynıyor ortalık kıraathane gibi. Herkes bize bakıyordu. Yanımda kızlar olduğu için Rahatsız oldum kalkmak zorunda kaldık. Galiba Doğu Anadolu'da kadınlar kafeye gitmiyor. Hiç görmedim. Varsa da tek tüktü öyle.
Tren görmüş bakıyordur.
abartmayalım. herkesin bindiği trene bakan erkektir.
Genç erkekler bunu daha az yapıyor inanın.

o orta yaş grubu bir de yaşlılar var ya sizin allah evinize ateşler salsın.
Allah belanızı versin.
Şöyle yanına gidip ne bakıyorsun lan deyip kafayı gömmek istiyorum da olmuyor işte.
Bir gün bu yüzden olay çıkabilir.
EKG çekiyordur.
Muhtemelen tipsizdir yakışıklı olsa böyle demez kimse hakkında.
(bkz: güzel göt gören erkek)

bakınız kısmında bulunan açıklamaya uyduğumda gayet bir öküzün treni izleme nidasıyla izlerim. mis gibi. tadını çıkarta çıkarta. kalktı.
Okuzdur.
karınıza kızınıza bakıyorsa tepki gösterilmesi, anlamıyorsa bi temiz sopa çekilmesi gereken hayvandır.
Ruh trenini bulmuştur.
en arsızları +40 yaş grubundandır. "önüne bak önüne!" diye ikaz etmenize rağmen duymazdan gelip fütursuzca bakar. yetmedi arkasına dönüp bakar. çükün düşsün gavat herif. hıncımı alamıyorum.
cariye gibi giyinen kızlara müstehak olan erkektir.

sözle ve temasla taciz olmadığı sürece kimse bir şey de diyemez. benim çok sevdiğim bir lafım var; bakmak ayıpsa çıplak gezmek niye yasak?
etkilediğini falan sanıyordur. yazık ona.
Bana böylesi denk gelince çok korkuyorum yeminle. Yani bakılır tamam da böyle yaradana sığınıp ölümüne de bakilmaz ki.
bugün kadıköyde simit sarayında yaşadığım olaydır. 2. katta terasın kenarında oturuyorum. masama kılığını pekde takmadığım yinede eğitim seviyesinin düşük olduğunu düşündüğüm biri geldi. oturabilir miyim dedi. bende kabul ettim. ben kitabımı okuyorum. adam birden aşağıda bir yere kitlendi. olay mı filan var diye bakıyım dedim. etek giymiş bir bayan üzerine yemek dökmüş. onu temizliyor. adam ona kitlenmiş. o an adamın suratına çayı fırlatmak istedim. ağzı açık gözleri fal taş gibi açılmış bakıyor resmen masadan kalkıp gittim. böyle olmayın. insanlıktan nasibinizi alın.
Öküzdür. Başka bir açıklamaya gerek yok.
itici , hiçbir edebi , yakışıklılığı olmayan erkek.
Orospu çocuğunun tekidir .
Sanırım şöyle bir şey;

görsel
insanın tekme tokat dalası gelir bu erkeklere. Yer değiştirirsin yine de bakmaya devam eder öküz gibi. Karşısındaki rahatsız oluyor mu hiç düşünmez. En itici erkektir.
erkeklerin çoğunluğudur. bazen bir kadın önümde yürürken karşıdan gelen erkeğin gözlerine dikkat ediyorum, kadını soyuyor, mıncıklıyor, pandikliyor resmen. evet bunu gözleriyle yapıyor.

üstelik bir çoğu bunu istemsiz yapıyor.
güncel Önemli Başlıklar