bugün

hiç borcu olmayan izmir ilçesi.
izmir'in bir ilçesi bana direkt Tire'yi çağrıştırır.
hiç borcu olmayan izmir ilçesi.
Izmire bok atanlar == kiskananlar .
izmirin en güzel ilçelerinden ama izmire biraz uzak. Gidecekler için tavsiyem Cumartesi günleri köylü pazarı oluyor. Tengül pidesi yiyip birgi köyüne çıkıp Gölcük’e çıkıp Ödemiş köfte yiyip gezebilirler.
Valla ne kadar sirin yesil bi yermis ya instagramdan bi eleman gezdi cok begendim ... gol de var. Denize de kafan estigi zaman atlayip gidebilirsin. Ben cok kiskandim fuck yea.
aydın'a daha yakın olan izmir ilçesi.
izmir'den çok aydın'a daha yakın, gelişmiş bir izmir ilçesi.
Herkesin birbirinden nefret ettiği bir garip ilçe. Kime sorarsanız sorun herkes buranın adamı adam değil diyecek sitemler edecektir. Ama doğası muazzamdır kendinizi batı karadenizde gibi hissedersiniz. ilçenin buyuklugu aşşağı yukarı muş,bingöl gibi illerin il merkezi kadardır.
izmir'in en sevdiğim ilçesi.
ne tam deniz rahatlığı, ne tam bozkır yobazlığı var. tam yaşamalık.

izmir'e 112 km uzaklıkta, 130 bin nüfuslu kendi kendine yetebilen büyükçe bir ilçe.
izmir'in en büyük ilçesi olmasa bile, il olma adayı tek ilçesi.

nüfusu, yapısı, konumu, durumu ile memleketime (kozan) benzediği için sempatim mevcut.
yaşamak için birkaç sene egeye yolum düşer ise ödemiş aklımdaki yerlerden biri olacak.
Köftesini başarılı bulduğum ilçe.
izmirde tütün deyince urla, türkiyede patates deyince ödemiş akla gelir.
görsel
Kadiköyde en güzel menemeni yapan mekanin adi.
salastir falan ama öyle bir menemeni en lüks mekanda bile yiyemezsiniz.
izmir'in güzel ilçesi.
Adı batsın dediğim ilçe.
görsel
şirin, büyük sayılabilecek, yaşanılır bir ilçedir.
bağlı olduğu izmir'e uzaklığı 105 kilometre, manisa'ya 90, aydın'a 110 kilometredir.

izmir'in belki denize yakın sayılmayacak tek yaşanılır şehridir.

görsel
görsel
görsel
Patatesiyle meşhurdur.
muhteşem çöp dağlarına ev sahipliği yapan izmir ilçesi.

uzun süredir belediyenin transfer etmediği çöplerden dolayı etrafa yayılan hastalıklara karşı çevre halkının bir tür bağışıklık geliştirmeye başladığı söylentisi var.

(bkz: izmir in mutlaka görülmesi gereken çöp dağları)
izmir'e uzaklığı 113 km olan 124.407 nüfusa sahip izmir'in yaşanası bir ilçesi .

(Gece hayatı yok denecek kadar azdır.)
Egenin efesi ödemiştir aksini idda eden en büyük şerefsizdir.
resmi olmayan sonuçlara göre belediye seçimlerini ak parti'nin kazandığı, izmir'in bir ilçesi.

eskiden ak parti izmir'den ilçe bile alamazdı. kaleleri yavaş yavaş yıkılıyor galiba.
izmir il sınırları içerisinde olup izmir ile alakası olmayan ilçedir. hurşit köftesini ve odun ateşinde yapılan kızartmasını yemeden dönmemek gerekir. tatlı ve sevimli bir şive tanımak istiyorsanız mutlaka gitmelisiniz. bir yerden bir yere arabaya gerek duymadığınız küçük bir ilçe. emin olabilirsiniz bu ilçede hayat daha kolaydır. temiz hava isterseniz bozdağ ve gölcük e uğramalısınız. gece hayat durur. eğlence aramayın. sadece samimi insanlar ve bu sayede iyi geçen zamanlar vardır.
ankara'dan kalkıp yerleştiğim ilçe. patates kafam.
güncel Önemli Başlıklar