bugün

bülent arınç\'ın abd de yaptığı konuşmada geçen ibretlik sözlerdir.

demokratikleşme adı altında yapılanları övünerek anlatıyor.

yuh arkadaş yuh.

http://www.youtube.com/watch?v=9PmMrErwBng
yakında bayramlarda balkondan sarkıtılan türk bayrakları suç olacak. buraya yazıyorum.

(bkz: 46 lık basri)
akp'nin demokrasi anlayışını gösterir. her zaman söylüyorum tekrar edeyim yine. bölücülüğün demokrasisi olmaz.
tüm sorun buydu ve hallolldu hamdolsun.

artıkın tüm türkiye ve yavru vatan sevince gark oluruk. türkileri de unutmayalım.

refaha erdik çok şükür. amin.
bu hükümet oldukça daha neler görürüz kim bilir.
öcalan orospu çocuğudur ve yanımda pkk bayrağı açanın da anasını sikerim...

bir takım hain hile hurda ile iktidara geldi diye orospu çocukluğu serbest olmayacak, olamaz...

tarihteki tek vasfı türk milletinin kapısına köpek olmak olan bazı primatlar fazla heyecanlanmasın...
Şimdi kürtlere iyi polisi oynuyorlar sevimli olmaya çalışıyorlar ama aslında kendi ayaklarına sıkıyorlar bakalım ne olacak karşılarına bir güç olarak çıkınca bunlar.
Bu ülkede en çok küfür yiyen insan olma konusunda ilk sırayı almayı gözüne kestiren Rte en çok sevdiği adamının bayrağınıda açtırır. 2000 yılında yabancı bi ülkenin radyo programında apo piçine sayın öcalan diye hitap edebilir. Normaldir. Ne oldum dememeli ne olacam demeli. Gün olur devran döner bizim tavuk sizin horoza gömer. !
Bu gidişata bakılırsa malesef bu daha başlangıç.
(bkz: 2023 Bdp milletvekili adayı Abdullah öcalan)
öcalana çocuk katili diyememek,
ve o paçavraya bayrak demek zaten dingilliktir. sen daha ne konuşuyon yarram
Bundan on yıl önce öcalana sayın diyenleri dövüyolardı şimdi sayın demeyenleri dövüyolar ama olsun isterlerse ceza versinler ama ben apo ya orospu demekten vazgeçmem.
bazı eziklere kapak olmuştur.
bilinenin tekrar beyanıdır.

washington sokaklarında el kaide bayrağını al da gez bakalım götünde nasıl patlatıyorlar bombayı. sen de bu acizliği övüne övüne anlat amk.
vatan satan şerefsizlerin ve eniklerinin sevindiğidir, aga burası türkiye sikerler aga.
yerine de atatürk çıkartması ve türk bayrağı sallamak suç oldu. hayaldi gerçek oldu.
tck'nın 215. maddesine göre suçu ve suçluyu övmek suçtur. iktidar sahipleri kendilerine verilen makamların kalıcı olacağını zannettikleri sürece baskı ve yıldırma politikalarına devam ederler. fakat gerçek öyle değildir. çavuşeskuda zamanında tek güç benim diyordu ama iktidarı sona erdiğinde karısıyla birlikte kurşuna dizildi. gün gelecek bu vatana ihanet edenler, yemek yediği kaba pisleyenler işledikleri her suç için tek tek hesap vereceklerdir.
2013 turkiyesinde gerceklesen olaydir. kadikoyun gobeginde apo posterleri acip slogan atanlari kenardan izleyen polisleri gormemizi de saglamistir.
(bkz: akp döneminde yaşanmıştır)
Gezide pkk ila yanyana pankart açanları incitmiş. Kıyamam.
bir ülkeyi iç savaşa sürüklemektir.
apoyu yakalayan kumpasla hapsedilmiş olsun.
türk bayrağı sallamak göz altına alınma sebebi olsun.
allah belasını versin buna oy veren ibnelerin.
zaten çoğu pkklı ayrıca sizi şaşırtmasınki akpnin sadece 2 3 bakanı türktür.
bu ülkeyi yabancıların eline biz teslim ettik.
Ayran kafasıysa demek ki. Alkol içmiyoruz da ayrandan da soğuttun be başbakan kişisi diyesi geliyor insanın!
arabasında atatürk portresi var diye ceza yiyen ama rabia işaretlerinin trafikte kol gezdiği, atatürk posterlerinin bayraklarının yakıldığı ülkedeki barış sürecinin! sonuçlarından biridir.

sizin yapacağınız işin te ...!!
muhtemelen akp'nin oy kaybına neden olacağı suçtan çıkmalardır.
çok normal karşılanması gereken durumdur. dile kolay 30 yıllık mücadele sonucu kazanılmış hitap şekli olmuştur sayın demek. akp hükümetinin zihniyetidir, şaşılmaması gerekir.
sırrı süreyya önder istanbuldan aday olmasın diye kandile gidip pazarlık yapan atatürkün partisi chp nin katkısınıda unutmamak lazım dediğimdir.