bugün

Alman “Die Welt” gazetesine konuşan PKK'nın iki numaralı lideri Murat Karayılan, tarihi bir süreç olarak tanımladığı barış sürecinin üçüncü aşamasının tamamlanmasıyla birlikte Abdullah Öcalan’ın da serbest kalacağını iddia etti.

Eğer ''barış süreci''nin üçüncü aşaması tamamlanırsa herkes gibi Abdullah Öcalan da özgür olacak” dedi.

Eeee, tavuğu ossurtmaya gerek yok. haydi alkışlayın hükümetinizi. Asamadınız diye, ahkam kesen sayın başbakan, aynı kişinin serbest kalması için kimlere ipotek verdiki böyle beyanatlar veriyor ?
ülkücüler akp'nin bir sonraki mitinginde yine bayrak açarlarmı acaba ?.. sorusunu akla getiren başlık.
serbest kalsa bile çok fazla yaşamayacaktır. (bkz: kim vurduya gitmek)
Zaten serbest sayılır sadece resmilestirilir.
(bkz: freeocalan org)
ne güzel. serbest olmalı ve halkın eline düşmelidir. böylece herkes bir nebze hıncını alma fırsatını yakalar. hem uslu çocuklar olursak belki biz bile bir yumruk sallayabiliriz suratının ortasına.
malumun ilanıdır. adamların zaten birincil şartı bu. hükümet tv2ye çıkıp bunu kabul etmeyiz diyor, ancak pkk yine de çekiliyor. demek ki ya pkk aptal, ya da pkk'nın aptal olduğunu düşünenler aptal.
hem böylece ellerimizle parçalamış ve işi şansa bırakmamış oluruz.
hapiste kalınca güller gibi yaşıyor köpek. gelsin de biz ona dünyanın kaç bucak olduğunu gösterelim. edinmemiz gereken tek bilgi tahliyesinin yapılacağı yol.
milyonları toplarız o yola. Topla, tüfekle gideriz ben diyeyim.
tayyip öcalan serbest kalsın mı diye referandum yapsa koyunlarının tabi evet hı hı ME MEEE diyeceği olaylar yaşanmasına neden olacaktır.
Apo'dan mandela yaratma planinin bir parçası olarak, mantıksız gelmeyen ifade.
Apocan terörik değil ki hem, asıl teröristler taksimde çiçekle eylem yapanlar.
büyük bir ihtimal ''akp'' döneminde gerçekleşecektir.
karanfiller ile meydanlara ''özgürlük'' için çıkan gençlerini otopart köşelerinde, 20 polis'e dövdürten başbakan.. ( emri ben verdim )

30.000 insanını öldürmüş, ''bebek katili''nin özgürlüğü için mesai harcıyor..

büyük islam güneşiniz tayyip'in başbakan olduğu dönemde gerçekleşecektir.
Gelecekte olacak olandır. Kahin olmaya gerek yok.
karayılan'ı kimsenin ciddiye aldığı yok. başından beri yersiz isteklerde bulunuyor. bunu adam yerine koyup ciddiye alanda sorun vardır.

öcalan serbest kalamaz.
memleketimdeki ''göt kılı'' kitlenin sebebi olacağı olaydır.

Ulan merak ediyorum eğer böyle birşey olursa, islam güneşiniz erdoğan ve hükümetini savunurken yüzünüz kızaracak mı acaba ?

Yada ne bileyim, böyle edirnekapı'dan felan geçerken hani o şehit mezarlıklarını görürken falan.. içinden bir ses ''ne yaptın sen'' falan diyecek mi? ..
30 yıldır aynı şarkıyı söyleyen pkk lı için hükümeti suçlamamızın gerektiği olay.

pkk lı öyle demiş ya... onlara kalsa 2008 de doğu anadolu kurtarılmış bölgeydi bunlar için.
apo da 2005 de özgürdü. falan filan...

hoş bunlara kalsa gezi parkına da kurtarılmış bölge dediler, üstüne yine hükümeti suçladılar... adamların sistemi belli.
rahmetli mehmet ali birand'ın uzun yıllar dile getirdiği tez. Öcalan'ın birkaç yıl içinde cezaevinden çıkacağını ve meclis'e gireceğini ısrarla söylüyordu.
serbestkalıpmeclisegirmesseölecekhastalığına yakalanmış.

çok fenaymış, doktor raporuyla serbest bırakılacakmış.
ceylan derili koltuklarda görmek isteriz.
yakışır ama yaaaa!