bugün

doğru düşünen insandır. insanların açık giyindiği ve taciz edilmediği yerlerde eğitim seviyesi yüksek, insan hakları gelişmiştir. Açık giyinenin tacize uğradığı yerler ise sefildir aynı türkiye gibi. Demek ki bağlantı var.
enseste "genetik çekim hastalığı" adını koyup çocuğuyla sevişince de kendisinin aydın olduğunu iddia eder. işte bunlar aziz dostlarım, ifritlerin oyuncağı, şeytanların maskarasıdırlar. diyemezler ki ben tanrının ahlakını reddediyorum ama aynı zamanda arzularım neye yönelirse ona bir bilimsel isim takım meşrulaştırıyorum. kibrinin, nefsinin arzularının kölesi olmuş, kafeslere tıkılasıca, toplumun aydın görünümlü cahil pislik torbalarıdırlar.
eşeksüeldir.

bu mantığa göre çıplak gezen ilk insanlar ilkel değil hepimizden daha aydındı.
gezicilerdir.
Medeniyet dediğin açmaksa bedeni
Demekki hayvanlar insanlardan daha medeni.

Mehmet Akif Ersoy.
Aydın olmak ile giyim kuşam arasında hiç bir bağ bulunmaz. Normal giyinmek, türbanlı yada çarşaflı olmak yahut mini etek vs giymek kadınların aydın olmasının yahut diğer niteliklerinin ölçüsü olamaz kesinlikle.
Muhtemelen (bkz: fkk) akımına dahil olacaktır.
Özürlüler dir belki dalga geçmeyin.
ahlâk olgusuna da dincilerin uydurduğu tabudur der.
Tipe göre muamele yapan insandır. Kapalı görse yobaz der lakin yobazlıkta aydınlıkta tiple alakalı değil. Üniversitede ne yobazlar gördük heey hey.

-Şuramı da açayım aydınlansın.
+Ay popom karanlıkta kaldı.
güncel Önemli Başlıklar