bugün

1 çocuğu olan gerçek adı şebnem berrak a.olmayan orgazm mania
(bkz: yatmadan önce yüz fırça darbesi)
(bkz: kocasını 300 erkekle aldatan kadın)
http://www.beyazadam.com/...ayrinti.php?uruncod=25734
kitap için alternatif bir isim:
(bkz: yatmadan önce 100 yarak darbesi)
--spoiler--
Şebnem Berrak A.'nın anıları, hayata, topluma ve erkeklerin egemenliğindeki bir dünyaya karşı dimdik ayakta duran ve "Aşk istiyorum ben!" demekten korkmayan bir kadının kararlılığı karşısında sizleri düşünmeye davet ediyor.
--spoiler--

Evet düşünün ama acıdığınız için onla bunla yatın sonra da ruhum temiz ama bedenim orospu oldu diye intihar edin...

vs.vs.vs... *
melisa p.nin yasadigi cinsellikten prim yaptigini görüp bu kitabini yazmaya esinlenmiş olmasi gerek. türkiye de prim yapacagida gayet acik bir sekilde ortada kanımca satiş rekorlari kirmasi beklenen bir kitaptir. bekleyelim ve görelim.
kitaba 10,00 ytl vermeye ve kitapçıdan alırken yüzünüzün kızarmasına hiç gerek yok...

http://www.google.com.tr/...=seks+hikayeleri&meta=

alın burada bol bol hikaye mevcut hem de daha heyecanlıları... *
adının sonundaki 'a' harfinin kocasının soyadı olmasından şüphelendiğim kadının kitabı. çok garip olur böyleyse eğer.
(bkz: ruhumda barınan parmak izlerindir barındırdığım)
msn listesindeki x erkekle kocasını aldatmış, y erkekle mayın tarlası bayrakları oynamış, z erkekle de dama oynayıp mağlup olan bir kadının yaşadıklarını anlattığı kitap.*
kitaptan rastgele sayfa açıp bakıyoruz:

" .. arkama geçip gidip gelmeye başlamıştı... "

" .. bir türlü sertleşemiyor ama boşalıyordu. bense hiç zevk alamıyordum... "

" .. aleti küçük ve inceydi... "

evet, cidden çıplak bir tenin hafızasıymış kitap. yazan kadın müthiş ve de gayet uygun bir ad seçmiş kitabına, tebrikler...
türkiye de kaç tane şebnem berrak vardır ki? soyadının a ile başladığını da bilince şak diye bulunur yani.
oldukça değersiz ve saçma bir romandır. * kadın her gece farklı erkekler ile yatıp kalkmasını kocasının kendisi ile ilgilenmesine bağlanmış ve saçmalamaya devam etmiştir. iyi o zaman her kocası kendisi ile ilgilenmeyen kadın her gün başkaları ile yatıp kalksın? bununla birlikte kitapta buse isimli bir karakter var. ne ayaktır anlamış değilim. öyle her selamlaştığı, bakıştığı, gördüğü, beğendiği erkek ile yatıyor.
(bkz: hiç sevmedim hoşumada gitmedi)
yazarı 300 erkek gücündeki motor hatundur. zira değilse fantazi dünyasında karaköy kerhanelerinde çalışmaktadır.
Bir (bkz: kaşariye) nin anıları. Kadın bayağı abartmış. 300 ne lan bu? Kadınlar yasamı boyunca ortalama 7 erkekle beraber oluyormuş. Bu sacmalamis.
çok saçma ve sığ bir kitap. erkek egemenliğini eleştirdiği falan yok bizatihi şebnem erkek egemnliğine hizmet ediyor. ona bakarak kadınların durumunu yargılayanlarsa yanılgıdadırlar.
o kitabı okuyanlar kadınlarla alakalı olmadığını, alakalı olan tek şeyin sex olduğunu anlarlar.
Şebnem Berrak A. kesinlile terazi burcudur. *
gerçek kimliği ortaya çıktıktan sonra kocasının boşanma davası açtığı kadının kitabı. 15 bin lira tazminat davası açmış kocası da.

ayrıca kadın üniversite hayatında ablalar diye tabir edilen cemaat evlerinde kalıyormuş. hadi buradan yakın. türbanlı üniversiteli namuslu kızlardanmış bu da demek ki. oy canım benim.

--spoiler--
Elektronik mühendisi A.Ç.Y., mahkemeye yaptığı başvuruda 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nde okurken tanıştıklarını belirterek, o dönem cemaat evlerinden birinde kalan türbanlı eşinin evlendikten sonra çok değiştiğini kaydetmişti. Sık sık internetten erkeklerle 'chat' yapan eşiyle bu konuda tartıştıklarını belirten A.Ç.Y., sık sık bu nedenle kavga ettiklerini bir kavgalarında ise bıçak ve şişe ile üzerine yürüdüğünü öne sürmüştü. A.Ç.Y., açtığı davada 20 bin TL maddi, 100 bin TL manevi tazminat ile oğlu M.Y.'nin velayetinin de kendisine verilmesini talep etmişti.
--spoiler--

bana kızıyorsunuz birde üniversitedeki türbanlıların durumunu anlattığımda. bu arkadaş. hepsi olmasa da çoğunun durumu bu işte.
1 sıfır' dan büyüktür demiş.

bundan sonra dava enteresan gelişiyor. aldatma üzerine değil, kitabı koca' dan habersiz yazmaktan para cezası alıyor.