bugün

hepsinden çok çocuğun gıda masrafları dikkatimi çekmiştir.

aylık 36 bin tl.

günlük 1.200 tl.

herhalde som altın yiyor yavrucak.

edit: yıllık 36 binmiş. aylık 3 bin tlye geliyor. günlük 300 tl. abartmış bir günde som altın yemiyor. 300 tlye som altın mı var amk. her gün bi çeyrek altını var ama temi keh keh.

edit 2: arkadaşlar 300 yazmışım günlüğü 100 tlye geliyor. bakın zenginin malı züğürdün çenesi yorar ya alın işte canlı kanıtı. ulan perişan oldum be. hahahahsssiktir ya.
enteresan miktarlardır. aslında çocuğun toplam masrafı bu paranın belki 10 da 1 i kadar kalanı da anası olacak fırsatçı yiyiyordur. ya rabbimin gücüne gitmesinde gönül hakikatten ota da konuyor diğerine de.. kadının dış görünüşünü falan geçtim zaten haddimize değil eleştirmek. içerisi ise dehliz gibi amk caner nesini bu kadar sevdi bu kadar değer verdi hiç bir zaman anlayamayacağız sanırım. öğütücü gibi bir şey bu kadın bildiğin..
kocaman ağaç tabi normal.
canerin evlenip mutlu olması zoruna gitmiş belliki. caner zengin bir adam olarak oğluna ayda 5000 tl nafaka verse yeter artar bile. gerisi kendini aldatan kadına bakmak olur.
Benim ömürlük masraflarımdır.
bizim caner biraz geri zekalı olduğu için kendisine müstehak bile olabilir..

salak oğlu salak..

bir de ergen embesiller gibi şükran ovalının da dövmesini yaptırdı..

insan üzülüyor, ulan bu çocuğun etrafında hiç mi seveni yok, lan mal napıyosun diyeni yok..
Ulan ne değerli çocuklar var be, biz sokakta salça ekmekle büyüdük lan vay amk.
görsel
(bkz: yakarsa dünyayı garipler yakar)

6 yaşındaki çocuğun yıllık masrafı 450bin tl öyle mı? Bunu tüm ömrünü fabrikada zehir soluyarak geciren ve ancak 20 yıllık taksitle kibrit kutusundan hallice ev alabilen emekçiye söylesenize,ne hissedecek?
caner 90 dakikanın yarısını bunlar için oynuyor ozaman. fikret başgan bu işi halleder. çocuğu asenadan alır üstüne de canere nafaka bağlanır.
yıllık 150 bine ben baba derim caner erkine ak.
Çocuğun ne günahı var bütün gudubetlik anası olacak kadında caner i paramatik olarak gören bir zihniyetin böyle bir şey yapması o kadar normal ki.
keşke beni sikseydi de benden olsaydı çocuk yarım trilyon neymiş lan!
Kadın denen varlığın, şeytanın yandan yemişi olduğunu bir kez daha kanıtlayan olay. Ulan 30 yaşında adamım, benim o kadar giderim yok.
Aslında burada çok vahim bi gerceklikle yüz yüze geliyoruz.

kimse bosanmalarda cikar amacli kullanılan çocuğun durumunu düşünmüyor. yazık ki neredeyse tüm bosanmalarda taraflar kendi çıkarlarını korumak icin çocuğunu bahane ediyor yada daha vahimi çocuğa teleffuz dahi etmek istemedigimiz yakistirmalar ve iftiralarla çocuğun kendisinde kalması için, psikokojileri alt üst ediyor.

Çınar erkin büyüdüğünde annesinin para icin kendisini resmen satılığa çıkardığını gördüğünde annesinden ve babasından nefret etmeye başladığında, istenen yada alınan bunca paranin karşılığını vermiş olacak mı? peki bu anne çocuğunu bir kazanç kapısı olarak görmekten ne zaman vazgececek de, gerçek bir anne sevgisini ve sefkatini çocuğuna verecek?

sanırım çocuk büyütmenin ona sadece lüks bir yaşam vermek olduğunu düşünüyorlar. Çınar Erkin için cidden üzüldüm. keşke böyle insanların çocuk yapması yasaklansa.
36 000 tl ile nereye gidiyormuşta ulaşıma bu kadar harcıyormuş ve 36 000 tl gıda masrafı biz yapsak 200 kilo oluruz. Millet aç aç.
bu parayla bir ömür yaşanır.
Caner evlendi diye kıskançlıktan kudurdu ondan böyle çirkefliğe başvurdu belliki ama caner şımarttı bunu şimdi ugrasır tabe boşanmakta geç bile kaldı zaten.
Bu durum bu kadınların aslında çocuk sevgisi sahibi olmadıklarını, çocukları sadece bir geçim kapısı olarak görmelerinin göstergesidir.

Hem çocuk bakamıyor hem bakıcı tutuyor, hem çocuk bende kalacak diyor hem oturduğu evin çocuğa ait olan masrafını istiyor.

Sperm hırsızı kevaşe işte, başka ne denilir ki bu yosmalara.
Vay anasını sayın seyirciler bu paraya kaç okul yaptırılıp öğrenci okutulur yazık cidden yazık.
kendi öz evladını bir ticari kazanç kapısı gören, onun adına yapılan harcamaları kat be kat köpürterek ayrıldığı eşinden bu yolla para kopartıp zaten lüks olan yaşantısını ultra lüks bir katmana çıkarmaya çalışan magazin artığı anne müsveddesi kişinin yalan beyanı.
Çocuk Caner Erkin in yanında kalsın, yarı parasına anlaşsınlar.
Cok yazik ya hic utanmiyorlar amk.
bu çocuksa sokakta gördüğümüz nedir diye kişinin kendini sorguladığı konu başlangıcıdır.
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış)
22 yılda bana bu kadar para harcanmadı amk bu nasıl çocuk ulan merak ettim. atomu eliyle falan parçalayabiliyo olması lazım bu yaşında yoksa ölü yatırım bu çocuk.