bugün

sevdiği her erkekle sevişen ve cinsel yönden kendisini rahatlatan kızdır. erkek için bu konuda pek bir şey değişmezse de inançlı biriyse yanlış anlayıp kızı terk edebilir.
Kasar diye tabir edilen kizdir. Vermek icin bahane arar.
kirlenmek güzeldir lafını ciddiye alan hatundur.
abaza bünyeleri sinirlendiren kızdır.
(bkz: bana da vereceksin ulan)*
çıktığı erkekle bilardo, pişpirik, poker oynamadıktan sonra sorun edilmemesi gereken kızdır.
kahveye de geleyim seninle ibraaam derse çok ayıp eder.
Evlense bile evliliği huzurlu olmayacak kişidir. çünkü diğer erkekleri unutamayacak.
her erkekle çıkmayan kızdır.
sevişmeyecekse neden çıksın ki sorusunu akla getiren kızdır.

yani işin aslı sudur ki, cogu kız artık erkeklerin sadece cinsellikle idare edilebilecegi gercegini anlamıstır. malum hal boyle iken birçok kızın hayalinde her cıktıgı erkekle sevişip onu ele gecirmek yatar.
memleketi kayseridir.
buraya gelip başlık altına sıçan ergenleri ilgilendirmeyen kızdır. kendi hayatını kendi kararı size ne ulan elleri nasır tutmuş ergenler.
eğer kız çıkma konusunda çok seçiciyse ve sadece 1-2 kişiyle çıkmışsa normal karşılanabilir, her önüne gelenle çıkıyorsa bunlara kaşar denir. çıkmadan verenlerede OROSPU denir.
Çıkmadığı her erkekle sevişmeyen kızdır.
Evlendiği zaman asla mutlu olamayacak kadındır.
birine versin birine vermesin birini kostursun otekine hemen versin. el insaf ayrintida bogulacaginiza sevmeyi mutlu olmayi deneyin.
paylaşmayı sevmeyen yurdum erkeği tarafından tasvip edilmeyen kızdır. dert edilen bu kızın sevişmesi değildir. hiçbir 'çıktığı'yla sevişmeyip, bir çıktığı ile sevişmiş kız olması istenmektedir. gariptir ki, bir çıktığı tarafından. daha açıkça, her sevgilim versin ama karım bakire olsun zihniyetinin bir üst verisyonu tarafından.
etrafta çok vardır ama hepsinin sahibi vardır. Bir sevgiliden ayrıldıklarında en geç 3. gün başka birtane bulurlar.
beni bulsun.
Kısaca kaşar denir.
recep ivedik : Dünyayı fırına atsak acaba içindeki kaşarlar erir mi la ? sözüne çuk oturan şahsiyettir kanımca...
Carpe diem.
benim bedenim benim kararım felsefesi ile hareket eden kızdır.
zaten sevişmek için çıkılmazmı. bu arada nereye çıkıyoz. kim çıkardı lan beni buraya.
aklı, fikri, hayatı, yaşamı, amacı, varlığı, istikbali seks olan kızdır...
"çıkmak" 4. Ve 9. Sınıflar arası gerçekleştirilen bir eylem olduğu için fiziksel ve ruhsal olarak tamamen gelişmeden cinselliğe adımını atmış kız.
Kastedilen ilişki halindeki yetişkin insanların cinselliğiyse eğer "aldığı her nefesi veren adam" ayarında bir değerlendirmeye maruz kalmış normal kızcağız.
ancak hakkında konuşabileceğiniz biridir. kendi adıma ne yaparsa yapsın ben karışmam, çünkü onun kararı. peki sen neden karışıyorsun? laf ediyorsun?